Naga MarketsTradency, developer technologii handlowych odpowiedzialny za uruchomienie popularnej platformy copytradingowej Mirror Trader ogłosił dzisiaj, że rozpoczął strategiczną współpracę z Invast Securities. Na mocy nowego porozumienia Invast zostaje posiadaczem 14.99% akcji w Tradency, a oba przedsiębiorstwa będą wspólnie rozwijały system i usługę ST24 należącą właśnie do Invast Securities.

Osoby bliżej związane z firmą nie były w stanie określić dokładnie jakie środki finansowe japoński broker musiał zapewnić, aby uzyskać prawo do 15% aukcji. Przedstawiciele pytani natomiast o konsekwencje nowego partnerstwa i jego wpływ na stosunki z innymi japońskimi kooperantami odpowiadali, że pozostali brokerzy nie powinni odczuć jakichkolwiek zmian w dotychczas świadczonym zestawie usług.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przedsiębiorstwo twierdzi, że dodatkowe środki pozwolą nadal rozwijać ofertę Tradency i w szczególności platformę copytradingową. Rozwiązania zastosowane na dobrze znanej wszystkim platformie Mirror Trader zostaną przeniesione na ST24 uruchomioną przez Invast w 2011 roku. Do teraz zgromadziła ona ponad 70 tysięcy użytkowników. Włodarze spółki mają jednak nadzieję, że obecnie wynik ten uda się zdecydowanie poprawić.

Źródło: forexmagnates.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here