Naga MarketsNie tylko polskie i niemieckie indeksy giełdowe radzą sobie w ostatnich dniach wyśmienicie. Na wykresie japońskiego indeksu NIKKEI cena również ustaliła nowe szczyty, obserwowane ostatni raz 20 lat temu. Można zauważyć impuls wzrostowy. Silna presja popytowa doprowadziła do wyjście powyżej okrągły poziom oporu 21000 pkt. Dynamiczny spadek poniżej wcześniej wspomniany obszar prawdopodobnie doprowadzi do większej przeceny. Prowzrostowa reakcja zwiększy szanse do kontynuacji wzrostów. Warto przyjrzeć się wykresowi o niższym interwale czasowym.

Na wykresie H1 widać trend wzrostowy. Cena porusza się w sekwencji coraz wyższych szczytów oraz dołków. Można zauważyć linie trendu, która jest respektowana przez rynek. Przebicie poziomu 21000 pkt charakteryzowało się największym impulsem w trendzie. Sytuacja ta może wskazywać na ruch kulminacyjny. Spadek poniżej wsparcie wraz z przełamaniem linii trendu zwiększą szanse do większej przeceny. Prowzotowa reakcja na wsparcie może doprowadzić do dalszych wzrostów.

Platforma  Noble Markets udostępnia klientom, spełniającym odpowiednie warunki,  autorski wskaźnik wolumenu rzeczywistego. Sprawdź jak to działa w praktyce >>>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here