Naga MarketsjaponiaJaponia przygotowała już drugi pakiet wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw w związku z koronawirusem,. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA“. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Pakiet finansowy ma wspomóc japoński sektor prywatny

$4,1 mld ma pomóc finansowo firmom, unowocześnić placówki medyczne i zapewnić dotacje pracującym rodzicom, którzy muszą wziąć urlop z powodu zamkniętych szkół. Środki będą pochodzić z rezerwy budżetowej Japonii. Wygląda na to, że Japonia na razie nie będzie sięgać po dodatkowe środki. Dopiero trzecia transza, jeżeli takowa będzie, zmusi rząd do sięgnięcia po inne środki niż te obecnie posiadane – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here