Naga MarketsJapan Tobacco International (JTI) podpisało z Grupą Capital Park umowę najmu 8,5 tys. m2 powierzchni biurowej w Fabryce Norblina, podano w komunikacie. Znajdzie się tam Globalne Centrum Usług Biznesowych JTI, które będzie obsługiwało firmę na całym świecie. Pracownicy Centrum wprowadzą się do kompleksu biurowego w II kwartale 2021 roku.

Finax

JTI coraz częściej inwestuje w Polsce

Globalne Centrum Usług Biznesowych to kolejna strategiczna inwestycja JTI w Polsce. Obecnie rekrutujemy pracowników do Centrum i wybór Fabryki Norblina na docelową lokalizację biura był starannie przemyślany. JTI to lider wśród pracodawców w kraju i na świecie, w tym roku po raz kolejny zajęliśmy 1. miejsce w rankingu Top Employers Polska. Fabryka Norblina daje nam najwyższej jakości biuro, zaprojektowane według naszych potrzeb i świetną lokalizację w centrum stolicy, co umacnia naszą pozycją najlepszego pracodawcy – powiedział dyrektor generalny warszawskiego Centrum Paulo Lopes, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Biura Globalnego Centrum Usług Biznesowych JTI zajmą aż trzy poziomy nowoczesnego kompleksu. Docelowo mają pomieścić 850 osób. Pracownicy JTI będą mieli też do dyspozycji taras na dachu budynku, podano także.

Tak jak w innych inwestycjach biurowych z portfolio Grupy Capital Park, tak i tu realizowany będzie autorski koncept Biuro Plus, według którego w każdym z projektów grupy wdrażane są indywidualne rozwiązania mające na celu wsparcie potrzeb najemców.

Fabryka Norblina to miejsce szczególne. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasz projekt nie był tylko kolejną inwestycją na mapie Warszawy. Zależy nam na stworzeniu nowoczesnej, komfortowej przestrzeni biurowej, jak również miejsca tętniącego życiem po godzinach pracy, z szeroką ofertą rozrywkową, gastronomiczną, usługową, handlową, kulturalną oraz wellness – podkreśliła dyrektor operacyjna i członek zarządu w Grupie Capital Park Kinga Nowakowska, cytowana w komunikacie.

Wśród najemców zrewitalizowanej Fabryki Norblina znajdzie się m.in. BioBazar (1 800 m2), butikowe kino z siedmioma salami (3 300 m2), foodhall z ponad 20 konceptami gastronomicznymi (3 200m2), Piano Bar z muzyką na żywo (408 m2), a także liczne restauracje.

Fabryka Norblina zaoferuje 65 tys. m2 powierzchni użytkowej, z czego 41 tys. m2 będą stanowiły biura. Pozostałe ponad 24 tys. m2 będzie połączeniem kilku funkcji: rozrywkowej, gastronomicznej, usługowej, handlowej, kulturalnej oraz wellness. Dla upamiętnienia historii zakładów przy ulicy Żelaznej, inwestor tworzy Otwarte Muzeum Dawnej Fabryki Norblina.

Grupa Capital Park jest firmą deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa stworzyła portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, obejmujący takie aktywa, jak Royal Wilanów oraz jest w trakcie rewitalizacji flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy – Fabryki Norblina. Grupa zarządza portfelem nieruchomości o łącznej powierzchni 213 tys. m2 i wartości rynkowej 1,8 mld zł, z czego 79% stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here