Naga MarketsJanuary Ciszewski wchodzi do spółki T-Bull. Kurs w górę o 5%Dzisiaj rano, producent gier T-Bull poinformował, że trzech głównych akcjonariuszy spółki czyli Damian Fijałkowski, Grzegorz Zwoliński i Radosław Łapczyński zawarło porozumienie z Januarym Ciszewskim oraz Arturem Błasikiem, które dotyczy obejmowania akcji, zgodnego głosowania na walnym zgromadzeniu i prowadzenia trwałej polityki wobec spółki. Kurs zareagował około 4-5% wzrostem notowań.

  • Dwóch nowych akcjonariuszy w T-Bull
  • January Ciszewski z JR Holding i Artur Błasik z Inwestorzy TV
  • W tle także Ekipa Friza

Wejście do spółki nowych akcjonariuszy, w tym Januarego Ciszewskiego z JR Holding oraz całej grupy spółek zależnych, a także znanego z Inwestorzy TV Artura Błasika – to dobra wiadomość dla spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ciszewski inwestuje w T-Bull

“Pozyskanie dwóch nowych, strategicznych partnerów biznesowych w postaci akcjonariuszy Spółki jest dla nas gigantycznym krokiem naprzód. Z jednej strony stabilizuje on naszą pozycję rynkową, z drugiej otwiera ogrom potencjałów i możliwości. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami i dzięki ogromnemu doświadczeniu każdej ze stron, T-Bull S.A. stoi na drodze do sukcesu” – komentuje Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull S.A.

Warto przypomnieć, że JR Holding pomaga tzw. Ekipie Friza wejść na giełdę i zająć się produkcją gier. Teraz także T-Bull może mieć w tym swój udział.

Czas na kolejny, wyższy wierzchołek

Na wykresie mamy za sobą wybicie z konsolidacji, która kończyła okres większych spadków. Wszystko więc wskazuje na szanse na wyższe poziomy cenowe. Po krótkiej korekcie cena zaczyna oscylować przy poprzednim wierzchołku i można zaryzykować, że niebawem pojawi się próba jego wybicia.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here