Naga MarketsJames Rodriguez najpierw został ambasadorem Libertex, a obecnie podpisuje kolejny kontrakt

Pod koniec grudnia 2016 roku informowaliśmy, że broker detaliczny FX/CFD Libertex rozpoczął współpracę z piłkarzem Realu Madryt oraz reprezentacji Kolumbii, Jamesem Rodriguezem, który został oficjalnym ambasadorem marki. Ponad dwa miesiące później przedsiębiorstwo rozszerza warunki kooperacji i podpisuje kontrakt ze wschodzą gwiazdą futbolu.


Victor Zachariadis, dyrektor wykonawczy w Indication Investments działającym w Europie pod marką Libertex w następujący sposób komentował najnowsze doniesienia:

Te artykuły również Cię zainteresują
„Libertex jest jedną z najłatwiejszych i jednocześnie najbardziej rozwiniętych technologicznie platform tradingowych dających dostęp do najpopularniejszych instrumentów finansowych takich jak waluty, akcje, towary i surowce. Współpraca z Jamesem Rodriguezem, jednym z najpopularniejszych piłkarzy, idealnie wpasowuje się w obraz naszego terminalu inwestycyjnego, przyciągając jednocześnie fanów futbolu do ekscytującego świata finansów”.

Sam James Rodriguez stwierdził natomiast, że „sukces w każdej sferze życia zależy od naszego wewnętrznego nastawienia. Należy dawać z siebie wszystko i wtedy można osiągnąć sukces. Ta zasada sprawdza się zarówno w futbolu, jak i na rynkach finansowych. Cieszę się, że mogę współpracować z Libertex, wiodącą platformą handlową FX, akcji oraz towarów”.

Celem poszerzenia współpracy jest chęć dalszego wzmacniania świadomości marki na świecie i zdobywania klientów w nowych regionach oraz obszarach rynkowych. Dzięki poszerzonej współpracy Libertex będzie posiadał również więcej praw umożliwiających komercyjne wykorzystywanie wizerunku kopacza Realu Madryt grającego na co dzień w hiszpańskiej ekstraklasie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here