Naga Markets

Jakie trendy będą dominować we wrześniu? Eksperci OANDA TMS Brokers o początku jesieniW najnowszym nagraniu Łukasz Zembik i Wojciech Białek dzielą się swoimi przewidywaniami rynkowymi na kolejne tygodnie. Czy wrzesień może nas czymś zaskoczyć?

O polityce amerykańskiej Rezerwy Federalnej i rynku pracy w USA, parze walutowej EUR/USD, potencjalnym kryzysie energetycznym w Europie i głównych indeksach GPW – o tym wszystkim widzowie mogą posłuchać na kanale OANDA TMS Brokers. Jak co miesiąc, eksperci Domu Maklerskiego uważnie przyglądają się sytuacji geopolitycznej i próbują odpowiedzieć na pytanie, które scenariusze są najbardziej prawdopodobne.Czy szczyt inflacji Amerykanie mają już za sobą? Jakie są nastroje polskich konsumentów? Co planuje Gaz prom? Zachęcamy do obejrzenia:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułAkcje, obligacje i waluta tego kraju przeżyły właśnie jeden z najgorszych miesięcy tego stulecia!
Następny artykułS&P 500 traci po słowach Powella, a Euro ma szansę się umocnić. Komentuje Adam Drozdowski
Just2Trade jest wiodącą międzynarodową firmą inwestycyjną, zapewniającą swoim klientom bezpośredni dostęp do głównych światowych rynków akcji i walut. Zespół analityczny Just2Trade przygotowuje analizy, raporty poświęcone rynkowi akcyjnemu, walutowemu oraz towarowemu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here