Naga MarketsDr Piotr Wolny z Północnej Izby Gospodarczej w rozmowie z Piotrem Gembarowskim opowiada o skuteczności dotychczasowych “tarcz” antykryzysowych oraz odpowiada na pytania dotyczące skutków 3-miesięcznego zamknięcia granic. Czy polski rząd jest skuteczny w walce z COVID-19?

  • Do tej pory koronawirusem w Polsce zaraziło się niemal 30 tysięcy osób, z czego 1250 zmarło
  • Wyleczonych zostało 14 tysięcy osób, 1800 jest hospitalizowanych, a na kwarantannie przebywa 93 tysiące
  • Największa liczba przypadków została zdiagnozowana w województwie Śląskim, sięgając niemal 11 tysięcy

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPGE w kierunku 10 zł. Energetyka nadal nie do zatrzymania
Następny artykułKurs dolara w górę, euro (EUR/PLN) rozpoczyna tydzień nad 4,45 zł
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here