Naga Markets

Rynki to niesamowicie zmienna materia. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, najgorętszym tematem wśród portali branżowych były ujemne ceny ropy naftowej. Dziś taki obraz wydaje się być niemal z innej galaktyki, a scenariusz, w którym cena czarnego złota osiągnie poziom 200 USD za baryłkę nie jest już tak abstrakcyjny. W trakcie trwania webinaru Łukasz Skiba, zagorzały pasjonat rynku czarnego złota, przybliży prawdziwe przyczyny wzrostu cen i przedstawi potencjalne scenariusze dla rynku ropy.

  • Już 23 czerwca o 20:00 odbędzie się darmowy webinar poświęcony aktualnej sytuacji na rynku ropy naftowej
  • Rynkowe Tankowanie to cykliczny program, w którym Łukasz Skiba dokonuje przeglądu najważniejszych wydarzeń na rynku ropy
  • Partnerem webinaru jest broker Purple Trading

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWY WEBINARJednym z głównych tematów poruszanych podczas webinaru będzie coraz popularniejsze przekonanie o braku zdolności grupy OPEC+ do zwiększenia produkcji ropy naftowej.

Już nie tylko wśród analityków rynków, ale i w szerokiej opinii przebija się narracja, że za wysokie ceny ropy odpowiada kartel OPEC, który trzyma stronę Rosji i wypycha cenę utrzymując niskie wydobycie – podkreśla Łukasz Skiba.

O prowadzącym

Łukasz Skiba to pasjonat rynku ropy naftowej. Od blisko 7 lat poznaje ten rynek aktywnie inwestując. Zwolennik analizy fundamentalnej, którą popiera odpowiednią analizą techniczną, niezbędną do zajęcia pozycji w optymalnym momencie. Licencjonowany makler papierów wartościowych.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>NED

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here