Naga MarketsJuż 16 września o godz. 18:00 odbędzie się debata przedstawicieli polskiej branży konopnej. Wezmą w niej udział założyciele i prezesi czołowych spółek z rodzimego rynku, w tym Przemysław Zawadzki i Maciej Kowalski. Widzowie będą mogli śledzić wydarzenie online w serwisie Facebook. Debatę poprowadzi Michał Stanek, prezes Q Vualue SA, wieloletni inwestor i prowadzący programy w Comparic24.TV o tematyce finansowej.

  • Rekordzista, spółka CanPoland pozyskała finansowanie w wysokości 4,4 mln zł w zaledwie 11 minut
  • Obecnie trwa kampania Freedom Farms, którą kwotą 2,7 mln zł wsparło dotychczas ponad 800 inwestorów
  • W debacie goście odpowiedzą na pytania dotyczące przyszłości rynku w kontekście prawnym, legislacyjnym czy po prostu biznesowym
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.plBranża konopna rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce

Debatę organizuje Crowdway, platforma crowdfundingu inwestycyjnego, przy wsparciu której finansowanie społecznościowe pozyskały m.in. Alba Konopie – spółka zebrała 2,4 mln zł w zaledwie 6 godzin, Kombinat Konopny – 4,2 mln zł w niespełna 40 minut i rekordzista, CanPoland – 4,4 mln zł w 11 minut. Obecnie trwa kampania Freedom Farms, którą kwotą 2,7 mln zł wsparło dotychczas ponad 800 inwestorów.

Branża konopna rozwija się bardzo dynamicznie. Firmy z branży widzą różne zastosowania konopi, od olejków CBD, poprzez tekstylia, do materiałów budowlanych. Emisje crowdinvestingowe tego typu spółek wciąż interesują inwestorów i wiemy, że chcą oni lepiej poznawać ten biznes. Dlatego postanowiliśmy zorganizować spotkanie, podczas którego mogą dowiedzieć się więcej i na żywo zadać pytania ekspertom – tłumaczy Tomasz Kowcun, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Crowdway.

W debacie goście odpowiedzą na pytania dotyczące przyszłości rynku w kontekście prawnym, legislacyjnym czy po prostu biznesowym. Będzie to wyjątkowa okazja, by porozmawiać o różnorodności spółek konopnych i o tym, jaka jest świadomość konsumentów w tym zakresie i jak można działać na rzecz ich edukacji.

Udział w wydarzeniu potwierdzili:

  • Przemysław Zawadzki, prezes Freedom Farms

Przedsiębiorca, plantator i aktywista konopny, który ostatnie 12 lat poświęcił na dogłębne poznanie tej rośliny. Współtwórca marki Freedom Farms, były prezes Cannabis Light oraz inicjator wielu konopnych przedsięwzięć, zarówno biznesowych, jak i społeczno-politycznych. Autor książki „Uprawa Konopi Outdoor w pigułce” i Master Grower, który realizował projekty w wielu państwach europejskich.

  • Stanisław Raźniewski, prezes Alba Konopie

Twórca i współwłaściciel marki Alba Hemp. Pasjonat konopi oraz fenomenu tej rośliny w zakresie wszechstronności jej zastosowań. Przedsiębiorca, prezes, pomysłodawca i założyciel Polsko-Gruzińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej z biurami w Polsce (Wrocław) oraz Gruzji (Tbilisi).

invest
  • Zbigniew Pisarski, założyciel i przewodniczący rady nadzorczej CanPoland

Przedsiębiorca i społecznik. Prezes Zarządu i współwłaściciel firmy Terplast Nowe Technologie (TNT), spółki będącej właścicielem m.in. firmy Agropoli sp. z o.o. – polskiego lidera produkcji przędzy z polipropylenu. Mieszkając w Los Angeles na przełomie 2018/2019 prowadził badania nad rozwojem amerykańskiego i kanadyjskiego rynku medycznej marihuany, co doprowadziło do powstania firmy CanPoland.

  • Maciej Kowalski, prezes Kombinatu Konopnego

Pionier uprawy i przetwórstwa konopi włóknistych w Polsce. W latach 2014-18 założyciel i Prezes firmy HemPoland, która została wyceniona na 100 mln zł, rzecznik prasowy stowarzyszenia Wolne Konopie w latach 2011-2014, aktywista i popularyzator wiedzy o konopiach.

Wydarzenie będzie można również oglądać na Facebooku.

Zobacz również inne audycje:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here