Naga MarketsNóż kompas - niezbędne do przetrwaniaSpekulacja / handel na rynku nie należy do zadań łatwych, chociaż tak z pozoru się może wydawać. Oczywiście można podejść do tego tematu bez żadnego planu i podstawowej wiedzy, jednakże tym samym maleją nasze szanse przetrwania na rynku. Co zatem zrobić żeby dać sobie szanse?

Przede wszystkim warto się do spekulacji przygotować. To z kolei wymaga zapoznania się z kilkoma kluczowymi zagadnieniami dotyczącymi handlu na jakimkolwiek rynku. O tym jakie to zagadnienia, dowiesz z darmowego webinaru już w najbliższy czwartek.

Co jeszcze pojawi się na webinarze?

Przetrwanie na rynku to także unikanie ryzyka bankructwa. Na webinarze będzie poruszony również ten temat, dzięki czemu dowiesz się jak sprawdzić, czy Twoja metoda nie doprowadzi Cię do bankructwa. Trzeba się upewnić, że nas to nie spotka, jeszcze zanim zaczniemy w ogóle liczyć na jakiekolwiek zyski.

Jest to drugi webinar z serii dotyczącej spekulacji. Wcześniej mowa była m.in. o błędach jakie popełniają traderzy. Jednym z kluczowych błędów tradera było nieposiadanie metody o dodatniej oczekiwanej skuteczności. Teraz przybliżymy kwestię oczekiwanej skuteczności (OS) – św. Graala spekulacji, co pozwoli Ci na sprawdzenie czy w przypadku Twojej metody, OS jest dodatnia, a w związku z tym możesz spodziewać się zysków.

Poza tym poruszymy jeszcze inne istotne kwestie, które mogą być pomocne w Twojej tradingowej ścieżce.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek (28 maja 2020 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here