Naga MarketsJak zrozumieć dowolny rynek? Dowiedz się z darmowego webinaruPortal Comparic.pl razem z Brokerem Royal mają przyjemność zaprosić Cię na webinar, podczas którego dowiesz się jak zrozumieć dowolny rynek. Pod tym zagadnieniem kryje się sposób w jaki możesz podchodzić do codziennej analizy notowań i wyciągać wnioski odnośnie sił, które dominują w danym czasie na wykresie. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 30 stycznia 2020 r. o godzinie 18:00, a jego gospodarzem będzie Krzysztof Wiwatowski.


Zrozumienie rynku

Zdarzają się traderzy, którzy uważają, że nie ma potrzeby zrozumienia rynku. Starają się opanować jakąś metodę, ale nie wiedzą nawet, dlaczego postępuje się w niej tak, a nie inaczej. Albo próbują grać “na czuja”. Jeśli daje im to konsekwentne zyski, to można powiedzieć, że mają sporo szczęścia, albo świetną intuicję. Zwykle jednak taki handel zapewnia sporo frustracji i emocjonalny rollercoaster.

Żeby uniknąć powyższego, warto postarać się zrozumieć, co dzieje “robi” rynek. Mowa tu o kwestiach podstawowych ruchów, które jednak mają kluczowe znaczenie dla zachowania spójnego podejścia. Na najbliższym webinarze, zobaczysz jak można się z tym “rozprawić”.

Zaczniemy od omówienia kwestii interwału czasowego analizowanego rynku odpowiadając sobie na pytanie: który jest najlepszy? Będzie także mowa o różnych fazach rynku, zawsze bowiem instrument porusza się w jednej z nich.

Zobaczysz jak duże znaczenie mają układy dołków i szczytów na wykresach. Pokazują one nie tylko dominujący kierunek, ale opisują także każdą formację techniczną. Dodatkowo mają istotny wpływ na rozgrywane setupy.

Dowiesz się, jak badać siłę trendu i co wspólnego ma z tym długość fal oraz głębokość cofnięć. To tylko niektóre z zagadnień jakie omówione zostaną na webinarze. Ponadto, uczestnicy biorący udział w spotkaniu otrzymają w prezencie listę kontrolną w postaci graficznej z pytaniami, jakie warto sobie zadać w trakcie analizy wykresu.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się we czwartek (30 stycznia 2020 roku) o godzinie 18:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here