Naga MarketsPowodów do inwestowania w nieruchomości jest prawdopodobnie tak wiele, jak wielu jest inwestujących. Jak bardzo zmienił się ten rynek w ciągu ostatnich dwudziestu lat? Czy powinniśmy się szykować na pęknięcie bańki nieruchomościowej? Kto na tym zyska, a kto straci?  Na łamach Comparic24.TV rozmawiamy o tym ze Sławkiem Muturim, rentierem i współautorem książki Pomarańczowa Wolność Finansowa.


Na początku XXI wieku kupowałem kawalerki w Łodzi po 20-30 tys. zł

Rynek nieruchomości na przestrzeni ostatnich lat zmienił się znacząco. W ocenie gościa programu silnie wzrosła konkurencja oraz wzrósł jej poziom. Kiedyś informacje o dostępnych ofertach można było pozyskiwać jedynie z ogólnokrajowej gazety „Dom”.

Było mniej informacji, nie było doradców, byli pośrednicy, ale nie odróżniali kogoś kto kupował dla siebie czy w celach inwestycyjnych. Nie było kredytów hipotecznych, więc rynek wyglądał zupełnie inaczej. Był cięższy mimo, iż dzisiaj jest ogromna konkurencja. W tamtych czasach byłem trochę jak Krzysztof Kolumb – oznajmił gość programu.

Zachęcamy również do zakupu książki, która powstała z okazji okrągłej, dziesiątej już rocznicy działania bloga Fridomia.pl. Pomarańczowa Wolność Finansowa to najcenniejsze wpisy Sławka zebrane w jednym miejscu. Całość wpływów ze sprzedaży książki przeznaczona jest na realizację celów statutowych Fundacji – zakup mieszkań dla młodych dorosłych wychodzących z domów dziecka i innych form pieczy zastępczej. Dzięki sprzedaży 3.000 egzemplarzy „Pomarańczowej wolności finansowej” Fundajca będzie w stanie kupić już czwarte mieszkanie do portfela posiadanego przez Fundację Fridomia.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here