Naga MarketsMariusz Drodzowski zaprasza na rozmowy traderów.

Portal Comparic.pl wraz ze wsparciem partnera Purple Trading kontynuuje serię edukacyjną „Rozmowy Traderów”, w ramach której rozmawiamy z cenionymi ekspertami rynku. Podczas minionych spotkań  inwestorzy mieli możliwość wysłuchać rozmowy z Mieczysławem Siudkiem, Grzegorzem Moskwą i popularnym “Wikingiem”. Nomiast już 3 grudnia odbędzie się spotkanie z Mariuszem Drodzowskim, twórcą strategii MMD.

Nagrania z webinarów cyklu Rozmowy Traderów, dostępne są w tym miejscu.

Te artykuły również Cię zainteresują

Magiczne chmury na rynku

Mariusz mówi o sobie – badacz rynku. Przeszedł drogę jak prawie każdy zarabiający trader: od euforii i upadku, aż po wypracowanie własnego, zarabiającego systemu.

Następnie poszedł krok dalej: odrzucił dotychczasowe standardy analizy technicznej i wybrał własną drogę wyznaczoną między innymi przez średnie i ich pochodne. Opracował własną metodologię – nazywaną od inicjałów twórcy MMD i własne standardy postrzegania zachowań ceny. Jego pasją jest rynek, cena i jej statystyczne, powtarzalne zachowanie na wykresie. Jesienią 2016 roku postanowił pokazać swoją metodologię światu.

“Chmury MMD działają na wszystkim. Nie potrafię wyjaśnić tego zjawiska – może ktoś o bardziej światłym umyśle będzie potrafił to wyjaśnić. Działają na typowym wykresie ceny, na renko, range barach itd. Bierzesz dowolny wykres, wrzucasz chmury i… sam sprawdź” –wspomniał w trakcie jednego z wywiadów.

Wykres USD/JPY w z punktu widzenia strategii MMD.

Do dziś ma już wielu naśladowców, którzy skutecznie wykorzystują jego metodologię w handlu na różnych grupach aktywów: od akcji, przez waluty, indeksy aż po kryptowaluty. Jego Magiczne chmury średnich MMD zostały nominowane do tytułu Produkt Roku Invest Cuffs 2018 a on sam do tytułu Osobowość Roku Invest Cuffs 2019. Obecnie, dzięki współpracy nawiązanej z zagranicznymi podmiotami tworzy swoistą „mapę rynku”.

O tym jak szukać, budować i uzyskiwać przewagi na rynku porozmawiamy w trakcie kolejnego webinaru z serii “Rozmowy Traderów” już 3 grudnia.

Ponadto, nasz gość postara się odpowiedzieć na pytania:

  • Jakie przewagi na rynku daje metoda MMD,
  • Czy warto korzystać ze średnich?
  • Jak może wyglądać przyszłość tradingu?

W odróżnieniu od przyjętych standardów webinarowych, nasze spotkanie będzie mieć charakter wymiany myśli, a razem z czytelnikami Comparic.pl postaramy się poznać kluczowe doświadczenia naszego gościa.

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z MARIUSZEM DROZDOWSKIM

Na naszej grupie facebookowej, można proponować zarówno pytania dla naszych gości, jak również kandydatów na gości w kolejnych webinarach. Wasze zdanie jest dla nas bardzo ważne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here