Naga MarketsGościem Piotra Gembarowskiego na antenie Comparic24.tv była Agnieszka Zielińska – kierownik polskiego Forum HR. Poniedziałkowa rozmowa dotyczyła polskiego rynku pracy oraz aktualnej pozycji pracowników. Jaka jest rzeczywista skala bezrobocia w Polsce i jak zmienił się rynek pracy przez pandemię?

  • Wyliczany przez Biuro Inwestycji i Cykli Ekonomicznych Wskaźnik Rynku Pracy sygnalizuje perspektywę dalszego pogarszania się sytuacji
  • Stopa bezrobocia w Polsce w miesiącu maju plasowała się na poziomie 6%, będąc najwyższą od początku 2019 r.

https://www.youtube.com/watch?v=hFQT3mRjxIo

Te artykuły również Cię zainteresują
https://www.youtube.com/watch?v=hFQT3mRjxIoConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWIG20 i kurs złotego (PLN) bez reakcji na wyniki wyborów
Następny artykułKurs złotego (PLN) ignoruje wybory. Pierwsza tura bez wpływu na waluty
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here