Naga MarketsPodczas najnowszego wydania magazynu sygnały dnia Michał Palaczyk ze Squaber.com na łamach internetowej telewizji Comparic24.TV omawia trudną sytuację w branży gastronomicznej w Europie oraz USA. Jak zaznacza, negatywnie wygląda również sytuacja światowego handlu. Jak wygląda aktualna sytuacja na GPW oraz sytuacja techniczna na poszczególnych spółkach? Więcej dowiesz się oglądając cały program!

  • Niemiecka giełda żyje aferą Wirecard, a w Polsce wszyscy zwracają uwagę na możliwy debiut Allegro. W magazynie prowadzący przypomina także inne spółki, które deklarowały IPO na GPW
  • Zgodnie z analizą dość pozytywnie wygląda sytuacja techniczna spółki CDProjekt oraz Play
  • Kluczowe jednak w najbliższym czasie jest zbudowanie scenariuszu dla WIG20 (w materiale autor przedstawia wskazówki, które mogą w tym pomóc)
  • W nagraniu Palaczyk analizuje również pozytywną sytuację na mWIG40 oraz interesującą sytuację techniczną spółki Eurocash oraz Intercars

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here