Naga MarketsZnaki zapytaniaKryptowaluty z potecjałem wzrostu, cudowne projekty, które właśnie wchodzą do sprzedaży nazywamy gemami. W tym artykule dowiesz się jak sprawdzać informację o danym projekcie. Sprawdzenie może nie jest gwarancją sukcesu, ale na pewno zminimalizuje prawdopodobieństwo nieudanej inwestycji.

Tzw. trakery kryptowalutowe

W skrócie są to strony ze statystykami wszystkich kryptowalut. Zawarte w nich informację możemy sortować wg. cen, kapitalizacji, wolumenu itp. Często można też wyświetlić statystyki giełd lub sortować wg. trendów (np. projekty defi, NFT itp.) Najpopularniejsze portale to Coinpaprika, Coingecko i Coin Market Cap.

Te artykuły również Cię zainteresują
Strony internetowe

Strony internetowe są zazwyczaj najsłabszą metodą na sprawdzanie danego projektu. Twórca takiej kryptowaluty na stronie może umieścić wszystko, więc warto te informacje sprawdzać w innych źródłach. Jednak istnieje samej strony to punkt obowiązkowy. Dobra strona internetowa powinna zawierać linki do mediów społecznościowych, informację o zespole, raodmapę oraz whitepaper.

Fora internetowe

Na forach internetowych i discordach można znaleźć dużo ciekawych informacji i opinii. Dzięki opinii innych użytkowników można szybko wykryć czy dany projekt nie jest przypadkiem oszustwem. Można też odkryć wartościowy projekt z ciekawym podejściem lub pomysłem. Fora dają nam też możliwość zbadania przeszłości osób powiązanych z kryptowalutami.

Media społecznościowe

Jeśli chodzi o media społecznościowe to wybór tu jest ogromny. Praktycznie każdy projekt ma swój profil na twitterze, facebooku czy youtubie. Tu możemy sprawdzić np. kto śledzi, lubi projekty którymi jesteśmy zainteresowani. Warto też zwrócić uwagę czy dany zespół często aktualizuje swój profil.

Inne media

Miejsc, które pozwolą nam przybliżyć zamiary i cele projektów kryptowalutowych jest mnóstwo. Warto wybrać te które mają dobrą reputację i rzetelnie oceniają projekty. Przydatną rzeczą mogą być tzw. strony kalendarze, na których możemy śledzić nadchodzące wydarzenia o danym projekcie.

Więcej informacji znajdziecie w poniższym materiale.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wartosc zlotowki | złotówka online | bitcoin kurs | indeks s&p 500 | euro usd |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here