Naga MarketsPo prawej – część twórców i pomysłodawców Kanga Exchange.

Obecnie tokeny nie ograniczają się jedynie do kryptowalut. Wśród rosnącego zainteresowania tokenizacją można zaobserwować wiele różnych trendów. Jedną z najpopularniejszych grup są tokeny użytkowe, popularność zyskują jednak również tokeny pożyczkowe czy giełdowe. Świat nowinek technologicznych staje się coraz bardziej zaawansowany, a tokeny rozwijają się w tempie trudnym do zatrzymania. Na ich temat, jak również o formach pasywnego zarabiania na konkretnym przykładzie rozmawiamy z Łukaszem Żeligowskim, CTO Kanga Exchange, polskiej giełdy kryptowalutowej.

  • IEO, czyli initial exchange offering, tokenów KNG rozpoczął się 11 listopada i trwa do 11 lutego 2021 roku
  • Token KNG to wielofunkcyjny token wykorzystywany we wszystkich usługach dostarczanych przez serwis Kanga (obrót giełdowy na Kanga Exchange, kantory stacjonarne, bramka płatności).
  • Dochód pasywny można generować poprzez zamrożenie części lub wszystkich tokenów KNG znajdujących się w portfelu użytkownika

Te artykuły również Cię zainteresują
KNG jest jedynym uznanym środkiem płatniczym Kangi, co oznacza, że wszystkie prowizje pobierane w kryptowalutach lub w walucie fiducjarnej natychmiast są konwertowane na KNG. Odbywa się to na drodze skupu tokenów od posiadaczy, którzy zdecydowali się na ich sprzedaż.

Zastosowanie mechanizmów ograniczających podaż (takich jak stake’owanie czy ograniczenie emisji pierwotnej) oraz ciągły wzrost popytu na KNG (poprzez rozwój usług Kangi) gwarantuje systematyczny wzrost wartości tokena. Właściciele tokenów KNG mogą zamrozić część lub całość posiadanych KNG, co skutkuje generowaniem dochodu pasywnego każdego dnia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here