Naga MarketsMT4 MetaTrader Tips Trick FP Markets YouTube wideoMetaTrader 4 to wciąż najpopularniejsza platforma do handlu wśród traderów detalicznych. Warto zatem lepiej ją poznać i wykorzystać w pełni jej możliwości, by poprawić swój trading. Żeby Ci to ułatwić, wspólnie z brokerem FP Markets przygotowaliśmy serię krótkich filmów ze wskazówkami i trikami na MT4.

  • Nowa seria MT4 Tips & Tricks specjalnie dla Ciebie na YouTube
  • Poznasz ciekawostki i triki do wykorzystania na platformie Meta Trader 4
  • W tym odcinku poznasz metodę na jednoczesne zamykanie wszystkich otwartych pozycji

Jak zamknąć jednocześnie wszystkie pozycje w MT4?

Rynki finansowe umożliwiają nam otwieranie pozycji na wielu instrumentach. Kiedy jesteśmy aktywnymi na rynku traderami często może dochodzić do sytuacji, w której mamy otwartych wiele transakcji na jednym bądź kilku instrumentach. Może to wynikać z wdrożonej na rachunku strategii, która zakłada tzw. “piramidowanie”.

W momencie, w którym pojawi się sygnał do zamknięcia otwartych pozycji, zamykanie ich po kolei może doprowadzić do sytuacji, w której część z nich nie będzie miała już nic wspólnego z pierwotną cena planowanego zamknięcia transakcji. Dlatego też za pomocą prostego tricku można zamknąć wszystkie otwarte pozycje na platformie Meta Trader 4. Możesz wypróbować ten trik na MT4 od FP Markets.

Oglądając poniższe wideo poznasz odpowiedzi na pytania:

  • Dlaczego czasem lepiej unikać ręcznego zamykania pozycji?
  • Jaki skrypt pomoże w automatycznym zamknięciu wszystkich pozycji?
  • Kto najbardziej skorzysta na tym skrypcie?
  • Jak wygląda ten skrypt i gdzie go znaleźć?

Ponadto, zobaczysz jak skrypt do zamykania pozycji sprawdza się “w boju”.

Sprawdź także pozostałe wideo z serii MT4 Tips & Tricks >>


Broker FP Markets oferuje dostęp do 60+ par walutowych (Forex), a także kontraktów na różnicę kursową (CFD), gdzie znajdziesz ponad 10.000 akcji spółek, 19 indeksów giełdowych, towary, takie jak złoto, srebro ropa naftowa oraz kryptowaluty (Bitcoin, Litecoin, Ripple, Ethereum, Bitcoin Cash) poprzez dobrze znaną traderom platformę Meta Trader oraz Iress.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here