Naga MarketsPlatforma Plus500 zapewne doskonale znana jest każdemu traderowi. Bogata oferta ponad 2,2 tys. instrumentów finansowych z szeregu różnorodnych klas aktywów zadowoli nawet najbardziej wymagających traderów. Umiejętnie zaprojektowany system umożliwia dostęp do światowych rynków klientom z ponad 50 krajów świata.

Plus500 jest światowej klasy, renomowanym i jednym z największych brokerów CFD online na świecie. Platforma powstała w 2008, a swój debiut zaliczyła juz 2013 na londyńskim parkiecie, dzięki czemu z miejsca znalazła się w gronie 250 największych spółek notowanych na London Stock Exchange.

Wartość rynkowa Plus500 przekracza już obecnie 1,559 miliarda brytyjskich funtów, czyli ponad 7,5 miliarda złotych. To w gruncie rzeczy tyle samo co polski mBank i niemal 4 razy więcej niż XTB, co świadczy o rozmiarze i randze brokera Plus500.

Nie pozostaje nic innego, jak spróbować i samemu założyć konto na tak znanej platformie.

Plus500: prosty i intuicyjny handel kontraktami CFD

Handel na platformie Plus500 jest niezwykle łatwy i intuicyjny dzięki czemu marka ta zyskała szczególne uznanie wśród początkujących inwestorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rynku kontraktów różnic kursowych CFD.

Platforma Plus500 oferuje szeroką ofertę aktywów, w które można inwestować, a wśród nich są m.in. CFD na Forex, akcje, surowce i towary, indeksy giełdowe, ETF oraz kryptowaluty.

Rzecz jasna, dostęp do platformy uzyskać można zarówno z poziomu komputera, jak i aplikacji mobilnej – i to w niezwykle prosty sposób. Brak tutaj zbędnych kroków, wszystko jest zrozumiałe i jasno dostępne – podobnie jak na samej platformie.

Założenie konta na platformie Plus500 WebTrader jest niezwykle łatwe. W prostych krokach wyjaśnimy jak dokonać tego korzystając z ekranu komputera, aby móc w pełni cieszyć się funkcjonalnością platformy Plus500.

Plus500: założenie konta z użyciem komputera

 1. Aby założyć konto na platformie Plus500 z wykorzystaniem komputera osobistego, należy przejść do strony internetowej brokera: tutaj.
  Naszym oczom ukaże się strona:
 2. Następnie, gdy strona zostanie załadowana, należy wybrać biały przycisk “Zacznij inwestować już dziś”, który umieszczony jest na środku ekranu, nieco po lewej. Po kliknięciu w niego, przeglądarka powinna przenieść nas do okna logowania.
 3. W tym momencie, jeśli na środku ekranu znajduje się prostokątny granatowy przycisk z napisem “Załóż konto”, należy wpisać dane potrzebne do stworzenia konta i późniejszego logowania.Jeśli zamiast przycisku “Załóż konto” widoczny jest przycisk “Zaloguj się”, należy na samym dole strony, pod ikonami mediów społecznościowych, odszukać błękitny napis: “Nie masz konta? Stwórz teraz!” i wybrać go poprzez kliknięcie w niego:
 4. Gdy na ekranie znajduje się przycisk “Załóż konto”, wpisujemy dane wymagane do założenia konta w portalu oraz umożliwiającego późniejsze logowanie:
  e-mail, którzy wykorzystany zostanie jako login do konta,
  hasło, które zapewni bezpieczne logowanie do konta. Zalecane jest używanie hasła zawierającego: duże oraz małe litery, cyfry oraz znaki specjalne.
 5. Po pomyślnym wpisaniu hasła, naszym oczom powinna ukazać się platforma Plus500.

Plus500 gotowe do użytkowania w trybie demo

W tym momencie możliwe jest już używanie platformy w trybie “demo”, która pozwoli na sprawdzenie funkcjonalności strony. Warto poświęcić chwilę czasu i sprawdzić jak działają poszczególne elementy strony. Opcję konta demo znajdziemy w dolnym rogu na lewym panelu platformy. Po jej wybraniu, strona zaproponuje nam zaprezentowanie działania strony i składania zleceń za pomocą samouczka.

Bez obaw! To tylko próba z wykorzystaniem wirtualnych pieniędzy. Każdy użytkownik na starcie otrzymuje 200 tys. zł wirtualnych środków, dzięki czemu nie należy przejmować się zajmowaniem stratnej pozycji i warto wykorzystać możliwości platformy do sprawdzenia poszczególnych funkcji.

Nie należy jednak traktować tego, jak radzimy sobie na koncie demo z tym jak będą wyglądały nasze inwestycje z wykorzystaniem rzeczywistych pieniędzy. Gdy stawką są nasze ciężko zarobione pieniądze, do gry wkracza dodatkowy czynnik: emocje. A te potrafią sporo namieszać.

Plus500

Przejście na prawdziwe pieniądze

 1. Aby w pełni wykorzystać bogatą ofertę serwisu z wykorzystaniem prawdziwych pieniędzy, konieczne jest zweryfikowanie w konta. W tym celu należy w lewym górnym rogu ekranu, na lewo od napisu “Plus500” odnaleźć ikonkę skonstruowaną z trzech poziomych linii i kliknąć w nią.
 2. Następnie z listy opcji, należy wybrać “Konto”, a następnie “Zweryfikuj konto”. W oknie należy podać swoje dane osobowe zgodnie z dowodem osobistym.
 3. W kolejnym kroku konieczne jest zaznaczenie odpowiednich opcji i kliknięcie w przycisk “Następne”.
 4. Kolejny krok wymaga wpisania adresu zamieszkania. Krok należy zakończyć wybraniem przycisku “Następne”.
 5. Portal wymaga teraz od nas oceny adekwatności umiejętności tradera, aby odpowiednio dopasować instrumenty względem doświadczenia inwestora.
 6. W następnym oknie pojawia się pytanie o doświadczenie zawodowe w branży usług finansowych.
 7. Portal Plus500 chce także sprawdzić naszą wiedzę o inwestowaniu.
 8. Analogicznie poradzimy sobie z kolejnymi krokami, takimi jak wprowadzenie informacji o profilu gospodarczym czy szczegóły dotyczące naszych finansów. Platforma poprosi także o akceptację zasad i warunków, by na końcu poprosić nas o wpłatę depozytu, który jest konieczny do przeprowadzania inwestycji. Portal oferuje szeroki wachlarz dostępnych metod płatności.

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

Plus500 – łatwe i proste!

Jak widać, wszystkie kroki były łatwe i krótkie, od rejestracji po weryfikację danych czy nawet wpłatę depozytu. Podobnie jest z obsługą i wykorzystywaniem platformy do tradingu.

Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by samemu spróbować platformy Plus500 i zacząć łatwe, bezpieczne i przyjemne inwestowanie już dziś.


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here