Treść artykułu dostarczona przez Partnera w ramach współpracy komercyjnej.

Jak zadbać o swoje finanse?Zapraszamy do odkrycia kursu e-learningowego Zadbane finanse, który jest naszą rekomendacją dla osób młodych, w szczególności studentów i ludzi stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Ten polecany kurs finansów osobistych został stworzony przez Izbę Gospodarczą Towarzystw Emerytalnych i CFA Society Poland, z udziałem renomowanych ekspertów takich jak dr hab. Katarzyna Sekścińska, Przemysław Barankiewicz CFA, Tomasz Jaroszek oraz dr hab. Radosław Pietrzyk, prof. UEW.W dzisiejszych czasach umiejętność zarządzania własnymi finansami jest niezwykle ważna, a edukacja publiczna często nie dostarcza wystarczającej wiedzy w tym zakresie. Kurs oszczędzania Zadbane finanse wypełnia tę lukę, dostarczając nie tylko praktycznej wiedzy z zakresu finansów, ale także zwracając uwagę na psychologię finansów, co jest kluczowe w efektywnym zarządzaniu dobrami osobistymi.

Zostań mistrzem finansów osobistych

Kurs Zadbane finanse to idealna okazja dla młodych ludzi, aby nauczyć się, jak efektywnie nadzorować swoje finanse. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat tego, jak mądrze zarządzać dochodami, kontrolować wydatki, oszczędzać oraz inwestować. Te umiejętności są niezbędne do budowania stabilnych podstaw finansowych i osiągania życiowych celów.

Materiały kursu są prezentowane w przystępnej formie nagrań wideo, uzupełnionych animacjami i infografikami. Każde nagranie trwa tylko kilka minut, więc można zapoznać się z nim w dowolnym miejscu oraz czasie, zgodnie z preferencjami i potrzebami. Całkowity czas trwania kursu to 4 godziny i 40 minut, a po jego zakończeniu uczestnicy otrzymują dyplom potwierdzający zdobytą wiedzę.

Przygotowany bezpłatny kurs finansów osobistych jest idealnym sposobem, by zrozumieć, że zarządzanie budżetem domowym nie musi być trudne. Finanse online to sposób na naukę dobrych nawyków gromadzenia pieniędzy bez rezygnacji z przyjemności.

Zachęcamy do skorzystania z tego wyjątkowego kursu finansów osobistych, dostępnego na stronie zadbanefinanse.pl.

Autor poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.