Naga MarketsOd miesięcy rozważania na temat potencjalnego kryzysu nie ustają. W obliczu potencjalnego podwyższenia stóp procentowych USA w grudniu, zwiększonej zmienności rynkowej i postępującej niepewności wśród uczestników rynku, temat potencjalnego krachu powraca.

Zasadnicze pytanie brzmi – jak inteligentny inwestor powinien radzić sobie w okresie coraz to nowszych doniesień i informacyjnego chaosu. Reagować na każdą informację? Uciekać z rynku akcji na inne rynki? Które jednak są na tyle bezpieczne, by przetrwać potencjalne zawirowania?

W lipcu tego roku portal Comparic objął patronatem medialnym spotkanie online z Traderem21, niezależnym inwestorem i twórcą portalu IndependentTrader.

Już w ŚRODĘ 11 listopada o 20:00, znany i lubiany w środowisku inwestorskim Trader21 po raz kolejny omówi bieżącą sytuację fundamentalną na rynkach pod względem kryzysowym. Spojrzy na obecny stan systemów monetarnych i na przewartościowane rynki. Sprawdzi również, na których rynkach będzie można najlepiej zarobić.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here