Naga Marketsflaga Polski na tle niebaW najnowszej odsłonie programu Inside Solution One, prowadzonego przez Tomasza Piwońskiego zarządzającego w funduszu Solution One oraz Sebastiana Króla, będącego hedgerem pozycji, podsumowano najważniejsze wydarzenia kończącego się tygodnia. W programie poruszono temat m.in. rozpędzającej się inflacji w Polsce, nadchodzących wyborów prezydenckich, koronawirusa, akcji Tesli oraz EURUSD, który spadł poniżej psychologicznej bariery 1,10.


Andrzej Duda ponownie wygra wybory? Inflacja w Polsce się dopiero rozpędza

Niepokojące dane na temat inflacji w Polsce docierają do nas co raz częściej. Niestety, inflacja nabiera siły i nie zapowiada się na to aby w najbliższym czasie ta sytuacja się zmieniła. Inflacja z całą pewnością nie wpływa dobrze na nasz rachunek podczas zakupów, ale czy można wyjść korzystnie na inflacji w tradingu?

Te artykuły również Cię zainteresują
Nie wiem czy ktoś w Polsce mierzy taki wskaźnik jak zapowiadana inflacja. Samo przeświadczenie, że będzie inflacja ją dodatkowo kreuje. Ludzie coraz mniej chętniej trzymają gotówkę, mają coraz większe poczucie, że tracą na wartości. Dodatkowo w bankach fizycznie nie ma tych pieniędzy – powiedział prowadzący program.

Jeśli chodzi o wybory prezydenckich sprawdziliśmy notowania u bukmacherów. Prawdopodobieństwo wygranej Andrzeja Dudy jest wyceniane na 25-30 procent. Na drugim miejscu jest Kidawa-Błońska, która ma około 20 procent szans, a na trzecim miejscu Szymon Hołownia ma około 2,5 procent. Jeśli doszłoby do drugiej tury w ogóle to Andrzej Duda na pewno nie przegra z Kidawą-Błońską – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here