Naga Markets

Jak z kryzysem poradzą sobie najwięksi gracze? O sytuacji gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Unii Europejskiej opowie już w środę Łukasz Zembik.

Zachodnie gospodarki czekają trudne czasy. Prawdopodobna recesja w USA może ciążyć strefie euro. W Chinach perspektywy gospodarcze nieco się rozjaśniły, jednak nie udało się w pełni zwalczyć pandemii koronawirusa, dodatkowo władze Państwa Środka martwią zawirowania na rynku nieruchomości.Już w środę o 18:00 w ramach cyklu webinarów „Impuls giełdowy” Łukasz Zembik, kierowniku Departamentu Analiz i Edukacji OANDA TMS Brokers, przeanalizuje obecną sytuację mocarstw, przyjrzy się decyzjom ich banków centralnych oraz podzieli się swoimi przewidywaniami co do ich dalszych decyzji. Udział w spotkaniu online jest bezpłatny.

WEŹ UDZIAŁ W WEBINARZEŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułOferta konsorcjum z udziałem ZUE najkorzystniejsza w kolejowym przetargu w Rumunii
Następny artykułInPost wprowadził abonament ‘Micro Firma 150 InPost’ dla początkujących w e-commerce
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here