Naga MarketsGościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Maciej Przygórzewski – główny ekspert walutowy Walutomat.pl. W rozmowie poruszono temat głównej pary walutowej EUR/USD, aktualnej sytuacji na Białorusi i jej wpływu na polskiego złotego oraz omówiono nadchodzące dane PMI z Europy. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • W środę EURUSD przebił poziom 1,19, jednak w kolejnych sesjach uległ korekcie. Czy możemy mówić o trwałym przebiciu i jaka jest szansa na nowe szczyty?
  • W najbliższy piątek zostanie opublikowane PMI w Niemczech i Francji. Czy czeka nas potwierdzenie sentymentu na europejskiej walucie?
  • Jak przekładają się obecne wydarzenia na Białorusi na zachowanie EURPLN?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here