Naga MarketsGłośno o nim zrobiło się w momencie, gdy na polskim serwisie crowdfundingowym Wspieram.to pojawiła się akcja zachęcająca do wsparcia finansowego autora nowej książki pod tytułem „Bez Stopa. Czyli jak straciłem 2 miliony na giełdzie”. Ukrywający się pod fałszywymi danymi Paweł Bodnar w szczerej rozmowie z Szymonem Machalicą przedstawia kulisy potężnej straty.


Moja opowieść zaczyna się w 2006 roku. Pamiętam, że był to specyficzny okres. Na giełdzie inwestował każdy. Bezpośrednio na GPW lub pośrednio poprzez fundusze inwestycyjne, których reklamy były totalnie wszędzie. Jako młody absolwent liceum myślałem, że giełda to synonim zarabiania wielkich pieniędzy. Wówczas nie rozumiałem mechanizmów panujących na rynkach finansowych. Z resztą kto z Was (o ile pamiętacie tamte czasy) nie dał się nabrać na wizję niekończących się wzrostów? – informuje Paweł Bodnar we wstępie do akcji crowdfundingowej o której pisaliśmy na początku lipca. Na 123 Trading Jam Session usiadł naprzeciwko Szymona Machalicy (o którym więcej dowiedzieć można się z tego wywiadu) i opowiedział co doprowadziło go do utraty dwóch milionów złotych w inwestycjach na rynkach kapitałowych.

Natomiast już w najbliższy piątek odbędzie się kolejne z cyklu Spotkanie Traderów. Przypominamy – poranne sentymenty prowadzone przez Rafała Zaorskiego i późniejsze warsztaty z Szymonem nie są nagrywane, a głodni wiedzy muszą zdobyć się na wizytę w warszawskim biurze Trading Jam na 31 piętrze budynku Intraco przy ulicy Stawki 2.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here