Naga MarketsSpekulacja speculationPortal Comparic.pl wraz z brokerem Royal organizuje kolejny webinar z serii dotyczącej spekulacji. Na ostatnim spotkaniu była mowa o tym, jak zwiększyć szanse przetrwania na rynku. Teraz natomiast podejmiemy temat wyboru odpowiedniego stylu spekulacji.

Chcąc podjąć się spekulacji na jakimkolwiek rynku, trader staje przed wyborem stylu spekulacji, co oznacza, że musi zdecydować o tym, czy będzie zawierał transakcję zgodnie z trendem lub też przeciwne do jego kierunku. A może skorzysta z korzyści płynących z obu styli?

Podjęcie wspomnianej wyżej decyzji wiąże się jeszcze z kilkoma ważnymi kwestiami, z których najistotniejsze dotyczą wymagań kapitałowych, perspektywy czasowej, efektywności metody i jej wpływu na nasze emocje. Więcej na ten temat, dowiesz się z darmowego webinaru już w najbliższą środę.

Oprócz omówienia zagadnień pomocny przy wyborze stylu spekulacji oraz tego, czym różnią się poszczególne metody, na webinarze podjęty zostanie temat rynków, tak by do handlu wybrać te najwłaściwsze. Pomocna będzie tu ogólna charakterystyka rynków oraz kryteria, które powinny spełniać.

Kiedy i gdzie?

Webinar odbędzie się w najbliższą środę (27 marca 2019 roku) o godzinie 20:00, a gospodarzem spotkania będzie Krzysztof Wiwatowski. Poniżej znajdziesz przycisk, który przeniesie Cię do strony, na której możesz się zarejestrować. Ilość miejsce w pokoju webinarowym jest ograniczona, natomiast każda zarejestrowana* osoba otrzyma nagranie wideo.

Zapisz mnie!

* jeśli przy rejestracji pojawił się komunikat “Twój adres znajduje się już w bazie danych”, otrzymasz maila z linkiem do pokoju webinarowego w dniu jego przeprowadzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here