Naga MarketsZapraszamy do lektury artykułu naszego redakcyjnego kolegi Łukasza Nowackiego opublikowanego na stronie XM: Rozkład świecy dziennej – dlaczego warto to stosować ?

Zapewne wielu z Was często zastanawiało się jak to się dzieje, że sygnał świecowy, który wydawał się być idealnym, wręcz książkowym – nie działa i przynosi kolejną stratę. Dzisiaj chciałbym omówić to zjawisko i pokazać prostą i szybką metodę, która pozwoli wyeliminować pewną część „pięknych sygnałów świecowych”, które jednak nie mają dużej wartości…

11-500x244
Czy idealny sygnał w postaci pin bara odrzucającego poziom oporu może być nic nie warty ? Jak to sprawdzić ?

Artykuł dostępny w sekcji “Ciekawe artykuły“. Zapraszamy.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 6 luty 2015: GBP/USD, NZD/USD, EUR/AUD
Następny artykułAnaliza dla początkujących: USD/JPY – próba gonienia rynku
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here