Naga Markets

Trwa hossa na rynkach akcji, a globalne indeksy pną się systematycznie w górę, twierdzi Łukasz Wardyn z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 13 marca 2021 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na globalny rynek akcji oraz omówiono aktualną sytuację na rynku złota. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości ze świata finansów.

  • Globalne rynki akcji mają udany początek 2021 roku. Co czeka Wall Street w kolejnych miesiącach?
  • DAX prezentuje się okazale w tym roku. Dokąd zmierza główny niemiecki indeks?
  • Co dalej z notowaniami spółki AstraZeneca?
  • Złoto nieznacznie odbiło w minionym tygodniu. Kiedy zakończy się korekta spadkowa na notowaniach żółtego kruszcu?Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułMajątek Warrena Buffetta przekroczył właśnie 100 miliardów dolarów!
Następny artykułDolar wsparty przez niewyraźny Fed. EUR/USD spadnie do 1,17
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here