Naga MarketsBogusz kasowskiPo świątecznym, spokojnym nastroju na rynkach finansowych nie ma już śladu. Przed światową gospodarką wielkie wyzwania, do których każdy trader musi być przygotowany. Swój spósob na przygotowanie do tradingu przybliży Państwu Bogusz Kasowski w trakcie kolejnego spotkania z cyklu CAPITALne rynki, który powstaje przy wsparciu partnera capital.com.


Kolejny webinar CAPITALne rynki  odbędzie się we wtorek 21 stycznia o 11:00 (standardowo odbywa się w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca).

Capital.com
Capital.com - handluj już od 80 PLN! SPRAWDŹ NAS

W czwartym webinarze z cyklu CAPITALne rynki Bogusz Kasowski odpowie na jedno z pytań jakie mu postawiono już kilkukrotnie w ostatnim czasie, czyli jak wygląda przygotowanie zawodowego tradera do sesji. Oprze to oczywiście na swoim własnym przykładzie, gdzie trading jest głównym źródłem utrzymania.

Omówione zostaną kwestie zarówno stricte „biurokracyjne”, jak i oczywiście psychologiczne oraz bieżące czyli znaczenie między innymi kalendarza publikacji danych z gospodarki czy wyników finansowych spółek. Prócz tego, jak zawsze, bieżąca analiza najciekawszych i najbardziej perspektywicznych walorów rynkowych.

Do zobaczenia we wtorek, 21 stycznia 2020 roku o godzinie 11:00!

BIORĘ UDZIAŁ W SPOTKANIU Z BOGUSZEM KASOWSKIMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here