Naga Marketsbiznes wykresWiele osób marzy o tym aby rzucić pracę na etacie i otworzyć własny biznes. Jednak czy każda z tych osób wie jak prowadzić biznes w taki sposób, aby nie przynosił on strat? O tym jak prowadzić własny biznes, jak kierować marketingiem aby przynosił wymierne rezultaty oraz jak optymalizować kanały komunikacji z klientami w rozmowie z Cezarym Andrzejczykiem mówił Łukasz Milewski z Milewski Grow. Więcej szczegółów w programie.


Marketing – droga do optymalizacji biznesu

W dzisiejszych czasach w Polsce mamy wielu przedsiębiorców działających online, a druga grupa to ludzie prowadzący standardowy biznes wykorzystując inne kanały reklamowe typu gazeta czy telesprzedaż i najczęściej nie rozumieją tego, iż świat jest w ciągłej zmianie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Klient, którego mamy dzisiaj się zmienia. Więcej niż 50% wszystkich dóbr na świecie jest kupowanych przez Internet. Skutecznych metod marketingu jest wiele. Nieumiejętność zbudowania brandu to jeden z najpopularniejszych błędów popełnianych przez przedsiębiorców – zauważył gość programu.

Wyróżnić można się na wiele sposobów. Biznesy się nie sprzedają, bo nie pokazują, co jest ich największą siłą.

To co jest dziś najważniejsze w marketingu i biznesie to koszt pozyskania nowego klienta. Firma nie rozwija się wtedy, gdy obsługuje aktualnych klientów. Przyrost nowych klientów to tlen dla biznesu, a największe wyzwanie dziś to zaufanie – dodał.

Firma może się wyróżnić:

  • Ofertą;
  • Obsługą klienta;
  • Myśleniem w sposób niestandardowy;
  • Stroną internetową;
  • Marketingiem Google.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here