Naga Markets

Technologia Blockchain jest akceptowana przez coraz większą liczbę ludzi, a jej rozwój coraz bardziej prężny. Gościem Roberta Wojciechowskiego z Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest Marek Parzyński – CEO PWay i Games Incubator. W rozmowie poruszono temat implementacji technologii Blockchain. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Trwa rozwój związany z Blockchainem m.in. w branży gamingowej. Jakie są prognozy związane z implementacją nowej technologii?
  • Dlaczego Blockchain jest praktycznym zastosowaniem dla PWay i Games Incubator?
  • Podstawową funkcją nowej technologii jest zawieranie transakcji z pominięciem pośrednika oraz trans graniczność. Czy aby uzyskać pełny dostęp do oferty PWay wystarczy tylko Internet?
  • Czy tokeny uprawniają proces i zmniejszają koszt operacji wewnętrznych firm?Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here