Naga MarketsO tym, że obecna hossa na kryptowalutach ma się ku końcowi, nikogo nie trzeba przekonywać. Pytanie tylko kiedy i jak realizować zyski, i co robić później? Na te i inne zagadnienia odpowiedzi szukać będą prelegenci IV edycji Wirtualnego Kongresu Niezależnych Inwestorów.

IV Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów już w przyszłym tygodniu 

Co do tego, kiedy nastąpi koniec hossy na kryptowalutach i jaką cenę maksymalną osiągnie bitcoin, predykcje analityków są różne. Jednak fakt, że ten moment jest już blisko i inwestorzy powinni być na niego przygotowani, w zasadzie nie podlega dyskusji. To przekonanie jest ideą IV Wirtualnego Kongresu Niezależnych Inwestorów. Kongres to bezpłatne wydarzenie dla wszystkich, zainteresowanych inwestowaniem nie tylko w rynek krypto. Comparcic jest partnerem Kongresu, a jego najbliższa edycja jest planowana na 20 września. 

Każda z trzech poprzednich edycji kongresu przyciągnęła przed ekrany komputerów po kilka tysięcy oglądających. Dotąd gośćmi wydarzeń, organizowanych przez Instytut Kryptografii – dostawcę szkoleń z zakresu inwestowania, byli m. in. Trader 21, Sylwester Suszek, Kamil Jarzombek, Kamil Gancarz, Phil Konieczny i Radek Rygielski. Kongres dostarcza wiedzy tym, którzy jej najbardziej potrzebują: inwestorom i to zarówno tym, którzy trwają na rynku od dawna, jak i tym których do niego przyciągnęła dopiero aktualna hossa. 

IV edycja kongresu ma zatem, podobnie jak poprzednie, pokazać aktualną sytuację na rynku, popartą analizami najważniejszych wskaźników on-chain. Tym zapewne zajmą się Phil Konieczny i Kamil Gancarz, na stałe współpracujący z Instytutem. Radek Rygielski w swojej prelekcji pokaże, jak wykorzystać trading do tego, by móc osiągać zyski bez względu na to, czy mamy hossę, czy bessę. 

Tym razem uczestnicy Kongresu chcą się również skupić na realizowaniu zysków z hossy i wychodzeniu z rynku  kryptowalut w najbardziej dogodnym momencie. W tym znaczeniu wiedza o tym, jak analizować najważniejsze wskaźniki i doniesienia rynkowe, wydaje się być kluczowa. 

Realizowanie zysków ma jeszcze jeden aspekt i może być rozumiane jako umiejętność odcinania kuponów od własnych sukcesów i osiągnięć.

– Mam wrażenie, że to właśnie przez lata wkładano nam do głowy, że człowiek przedsiębiorczy, człowiek sukcesu to ktoś, kto nie ma czasu dla rodziny, przyjaciół, ani na własne pasje. Kogoś, kto nagle budzi się w połowie życia i chce żyć inaczej, postrzegamy jako ofiarę kryzysu wieku średniego. A my chcemy zmieniać to nastawienie. Praca jest ważna, bo daje nie tylko pieniądze, ale poczucie celu, przydatności, ma wpływ na naszą ocenę. Jednak nie powinna być jedynym sensem naszego życia, bo tworzy z nas niewolników. Niezależność finansowa – tak, ale balans życiowy również i wpisana w niego niezależność mentalna też jest ważna – mówi Daniel Jankowski, CEO Instytutu Kryptografii, organizatora Wirtualnego Kongresu Niezależnych Inwestorów. Z tą myślą, w charakterze gościa specjalnego, zaproszenie na IV Kongres przyjął Kuba Midel, przedsiębiorca, inwestor, podróżnik i jak sam o sobie mówi – korzystacz z życia.

invest

– Chcemy zaprosić Kubę do dyskusji o odcinaniu kuponów od swojej pracy i od okupionego tą pracą sukcesu. Zależy nam na tym, by nauczyć się myśleć o sobie inaczej niż nas uczono, dostrzegać życie i jego sens także w korzystaniu z życia – dodaje Jankowski. 

IV Wirtualny Kongres Niezależnych Inwestorów zaplanowano na 20 września od godz. 17.00. Warto się zapisać na to wydarzenie już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Bezpłatne bilety można odbierać na stronie kongresu pod adresem: https://lp.instytutkryptografii.pl/kongres/Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here