Naga Markets

Jak można skorzystać ze zmienności na rynku kryptowalut?W ciągu ostatnich tygodni jesteśmy świadkami wielu wydarzeń na rynku kryptowalut. Ceny większości coinów poszybowały w dół, a sam Bitcoin wrócił do poziomów sprzed ok. 2 lat. Nie tak dawno słyszeliśmy również o upadku trzeciej co do wielkości giełdy kryptowalut na świecie.

Jak wykorzystać aktualną sytuację, inwestując z Conotoxia Ltd.?

Dzięki kontraktom CFD na platformie MetaTrader 5 i cTrader możesz realizować nawet najbardziej złożone strategie inwestycyjne dzięki możliwości otwarcia transakcji kupna i sprzedaży 140+ kryptowalut CFD oraz wykorzystaniu dźwigni finansowej. Oprócz tego Conotoxia Ltd. oferuje inwestorom między innymi:

  • Dostęp 24/7 bez przerw technicznych
  • Ultraniski spread
  • Minimalna wartość transakcji 0,01 lot
  • 0% prowizji od wpłat i wypłat*

WYKORZYSTAJ ZMIENNOŚĆ Z CONOTOXIA LTD.

*Przelewem bankowym i portfelem walutowym.

Jak Conotoxia Ltd. dba o bezpieczeństwo inwestorów?

Conotoxia Ltd. poza licencją CySEC jest nadzorowana przez KNF, co zapewnia podwójną ochronę polskich klientów. Dodatkowo zabezpiecza zdeponowane środki w ramach Ochrony Przed Ujemnym Saldem i ICF, czyli Cypryjskiego Funduszu Kompensacyjnego.

WYKORZYSTAJ ZMIENNOŚĆ Z CONOTOXIA LTD.

Masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń do polskiego oddziału Conotoxia Ltd. +48 224 639 988 lub bezpośrednio do centrali +357 250 300 46 (08:00-20:00) – koszt połączenia wg stawki operatora. Możesz też wysłać e-mail na support@cy.conotoxia.com.

XTB

Redakcja poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułPolacy wydają w internecie średnio 1630 zł – Raport PayPal eCommerce Index 2022
Następny artykułElon Musk kończy ze zwolnieniami w Twitter. Pracowników mniej o 30%
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here