Naga Markets

Bitcoin wyznaczył nowe maksima wszechczasów jednak poniedziałkowa przecena może sugerować możliwość wystąpienia korekty notowań najpopularniejszej kryptowaluty.

Czarnym koniem 2021 roku może okazać się Ethereum, które coraz bardziej zyskuje na popularności w ostatnich miesiącach. Platforma Ethereum przechodzi poważne zmiany, których finałem będzie Ethereum 2.0. Oznacza to większą przepustowość działania sieci oraz sprawniejsze działanie. Ograniczona zostanie także podaż ETH na giełdy, przy spodziewanym rosnącym popycie na kryptowalutę.Wielu analityków twierdzi, że Ethereum może zyskać w 2021 roku, wśród nich jest także opinia przedstawiciela naszej redakcji. Prognozę rynku kryptowalut znajdą Państwo pod tym odnośnikiem.

Ethereum, oraz inne znane kryptowaluty takie jak np. Bitcoin czy Ripple, zakupić można dzięki wygodnej i intuicyjnej platformie Plus500. Aby tego dokonać, wystarczy założyć konto w Plus500 oraz je zasilić.

W tym poradniku wyjaśnimy jak zakupić kryptowaluty, a więcej o kupowaniu i sprzedawaniu instrumentów poprzez platformę Plus500 napisaliśmy już w osobnym wpisie.

Jak kupić/sprzedać Ethereum w Plus500?

Jeśli już założyliśmy konto w platformie oraz dodaliśmy na nie środki, wystarczy, że odnajdziemy interesujący nas walor na liście instrumentów. Załóżmy, że interesuje nas Ethereum.

1. Po zalogowaniu do platformy, naszym oczom powinno ukazać się główne okno platformy. Tak naprawdę, już tutaj mamy dostęp do zakupu lub sprzedaży CFD na Ethereum, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych instrumentów na platformie.

(ceny poglądowe)
(ceny poglądowe)
(ceny poglądowe)

2. Możemy jednak odnaleźć listę wszystkich kryptowalut jakimi można handlować na platformie Plus500. Po lewej stronie znajduje się lista instrumentów, z której możemy wybrać zakładkę “kryptowaluty”.(ceny poglądowe)

AVA Trade

3. Na liście odnajdujemy Ethereum, a następnie wybieramy opcję “Kup” lub “Sprzedaj:

4. Po prawej stronie, naszym oczom powinno okazać się nowe okno z szczegółami transakcji. Wybieramy ilość ETH, a następnie klikamy “Kup” lub “Sprzedaj”. Możemy także wyznaczyć poziomy zamknięcia pozycji z zyskiem lub stratą. Jest to funkcja aktywowana automatycznie, gdy cena uzyska odpowiedni poziom.

5. Więcej informacji na temat transakcji pozwala nam ujrzeć zakładka “Info”. Warto zauważyć, że kontrakt zawierany na zakup Ethereum wykonywany jest przy dźwigni 1:2. Oznacza to, że wystarczy posiadać 50% depozyt do wykonania transakcji, a zmiana instrumentu daje dwukrotny zysk lub stratę.

Platforma Plus500 umożliwia zakup i sprzedaż CFD na Ethereum, a także inne instrumenty, między innymi kontrakty na ropę naftową, złoto czy akcje spółek giełdowych.

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.


Platforma Plus500 zapewne doskonale znana jest każdemu traderowi. Bogata oferta ponad 2,2 tys. instrumentów finansowych z szeregu różnorodnych klas aktywów zadowoli nawet najbardziej wymagających traderów. Umiejętnie zaprojektowany system umożliwia dostęp do światowych rynków klientom z ponad 50 krajów świata.

Plus500 jest światowej klasy, renomowanym i jednym z największych brokerów CFD online na świecie. Platforma powstała w 2008, a swój debiut zaliczyła na londyńskim parkiecie już w 2013 roku, dzięki czemu z miejsca znalazła się w gronie 250 największych spółek notowanych na London Stock Exchange.

Plus500

Wartość rynkowa Plus500 przekracza już obecnie 1,559 miliarda brytyjskich funtów, czyli ponad 7,5 miliarda złotych. To w gruncie rzeczy tyle samo co polski mBank i niemal 4 razy więcej niż XTB, co świadczy o rozmiarze i randze brokera Plus500.


Nie pozostaje nic innego, jak samemu spróbować tradingu poprzez platformę Plus500.

Poniżej znajduje się lista artykułów, które mogą pomóc z innymi problemami i odpowiedzieć na pytania związane z platformą:
Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułBitcoin jest na początku super cyklu! Cena BTC wzrośnie do 1 mln USD – prognozuje Kraken
Następny artykułKurs funta umacniał się do euro w Sylwestra, a teraz traci. Co dalej z GBP?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here