Naga MarketsJak kupić Bitcoin w Plus500?Jak kupić Bitcoina? To pytanie zadaje sobie obecnie zapewne wielu inwestorów, którzy dostrzegli niesamowitą zwyżkę notowań najpopularniejszej kryptowaluty. Istnieje bowiem możliwość przekroczenia przez Bitcoina rekordowej ceny, którą przed trzema laty kurs BTC wyznaczył tuż poniżej 20 tys. dolarów.

Bitcoina, oraz inne znane kryptowaluty takie jak np. Ethereum, zakupić można dzięki wygodnej i intuicyjnej platformie Plus500. Aby tego dokonać, wystarczy tylko w prosty i szybki sposób założyć konto w Plus500 oraz je zasilić.

W tym poradniku wyjaśnimy jak błyskawicznie i bezpiecznie zakupić kryptowaluty, a więcej o kupowaniu i sprzedawaniu instrumentów poprzez platformę Plus500 napisaliśmy już w osobnym wpisie.

Jak kupić Bitcoina w Plus500?

Jeśli już założyliśmy konto w platformie oraz dodaliśmy na nie środki, wystarczy, że odnajdziemy interesujący nas walor na liście instrumentów. Załóżmy, że interesuje nas Bitcoin.

1. Po zalogowaniu do platformy, naszym oczom powinno ukazać się główne okno platformy. Tak naprawdę, już tutaj mamy dostęp do zakupu Bitcoina, ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych instrumentów na platformie.

2. Możemy jednak odnaleźć listę wszystkich kryptowalut jakimi można handlować na platformie Plus500. Po lewej stronie znajduje się lista instrumentów, z której możemy wybrać zakładkę “kryptowaluty”.

3. Na liście odnajdujemy Bitcoina, a następnie wybieramy opcję “Kup”

4. Po prawej stronie, naszym oczom powinno okazać się nowe okno z szczegółami transakcji. Wybieramy ilość BTC, a następnie klikamy “Kup”.Możemy także wyznaczyć poziomy zamknięcia pozycji z zyskiem lub stratą. Jest to funkcja aktywowana automatycznie, gdy cena uzyska odpowiedni poziom.

5. Więcej informacji na temat transakcji pozwala nam ujrzeć zakładka “Info”. Warto zauważyć, że kontrakt zawierany na zakup Bitcoina wykonywany jest przy dźwigni 1:2. Oznacza to, że wystarczy posiadać 50% depozyt do wykonania transakcji, a zmiana instrumentu daje dwukrotny zysk lub stratę.

To wszystko! Jak widać, zakup Bitcoina z wykorzystaniem Plus500 jest naprawdę prosty i intuicyjny. Warto skorzystać z platformy Plus500, by w szybki sposób kupować i sprzedawać Bitcoina, a także inne instrumenty, między innymi kontrakty na ropę naftową, złoto czy akcje spółek giełdowych.

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

Nie czekaj! Handluj z Plus500 już dziś!


Platforma Plus500 zapewne doskonale znana jest każdemu traderowi. Bogata oferta ponad 2,2 tys. instrumentów finansowych z szeregu różnorodnych klas aktywów zadowoli nawet najbardziej wymagających traderów. Umiejętnie zaprojektowany system umożliwia dostęp do światowych rynków klientom z ponad 50 krajów świata.

Plus500 jest światowej klasy, renomowanym i jednym z największych brokerów CFD online na świecie. Platforma powstała w 2008, a swój debiut zaliczyła na londyńskim parkiecie już w 2013 roku, dzięki czemu z miejsca znalazła się w gronie 250 największych spółek notowanych na London Stock Exchange.

Plus500

Wartość rynkowa Plus500 przekracza już obecnie 1,559 miliarda brytyjskich funtów, czyli ponad 7,5 miliarda złotych. To w gruncie rzeczy tyle samo co polski mBank i niemal 4 razy więcej niż XTB, co świadczy o rozmiarze i randze brokera Plus500.


Nie pozostaje nic innego, jak samemu spróbować tradingu poprzez platformę Plus500.

Poniżej znajduje się lista artykułów, które mogą pomóc z innymi problemami i odpowiedzieć na pytania związane z platformą:


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here