Naga MarketsJak kupić Bitcoin w Plus500?Jak kupić Bitcoina? To pytanie zadaje sobie obecnie zapewne wielu inwestorów, którzy dostrzegli niesamowitą zwyżkę cen BTC. Od  początku tego roku, kurs BTC/USD wystrzelił już bowiem o ponad 85%! To jednak nadal niewiele w porównaniu do poprzedniego roku, gdy Bitcoin zwiększył swoją wartość aż czterokrotnie!

Bitcoina, oraz inne znane kryptowaluty takie jak np. Ethereum w formie CFD, zakupić można dzięki wygodnej i intuicyjnej platformie Plus500. Aby tego dokonać, wystarczy tylko w prosty i szybki sposób założyć konto w Plus500 oraz je zasilić.Plus500 jest światowej klasy, renomowanym i jednym z największych brokerów CFD online na świecie. Platforma powstała w 2008, a swój debiut zaliczyła na londyńskim parkiecie już w 2013 roku, dzięki czemu z miejsca znalazła się w gronie 250 największych spółek notowanych na London Stock Exchange.

W tym poradniku wyjaśnimy jak błyskawicznie i bezpiecznie zakupić kryptowaluty, a więcej o kupowaniu i sprzedawaniu instrumentów poprzez platformę Plus500 napisaliśmy już w osobnym wpisie.

Jak kupić/sprzedać CFD na Bitcoin w Plus500?

Rzecz jasna, najpierw należy założyć konto na platformie. Może być to konto demo, a o tym jak tego dokonać, przeczytać można w tym wpisie: Jak założyć konto w Plus500?

Jest to banalnie proste, a cała procedura jest błyskawiczna. Na początku warto spróbować swoich sił na koncie demo, jednak by zakupić kontrakt CFD na Bitcoin oczywiście trzeba posiadać środki na koncie. W tym przypadku, ich dodanie również jest łatwe.

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

Aby kupić CFD na BTC wystarczy, że odnajdziemy interesujący nas walor na liście instrumentów.

1. Po zalogowaniu do platformy, naszym oczom powinno ukazać się główne okno platformy. Tak naprawdę, już tutaj mamy dostęp do zakupu Bitcoina, ponieważ BTC to jeden z najpopularniejszych instrumentów na platformie.

2. Możemy jednak także odnaleźć listę wszystkich kryptowalut jakimi można handlować na platformie Plus500. Po lewej stronie znajduje się lista instrumentów, z której możemy wybrać zakładkę “kryptowaluty”.

(ceny poglądowe)

3. Na liście odnajdujemy Bitcoina, a następnie wybieramy opcję “Kup”

(ceny poglądowe)

4. Po prawej stronie, naszym oczom powinno okazać się nowe okno z szczegółami transakcji. Wybieramy ilość BTC, a następnie klikamy “Kup”.Możemy także wyznaczyć poziomy zamknięcia pozycji z zyskiem lub stratą. Jest to funkcja aktywowana automatycznie, gdy cena uzyska odpowiedni poziom.

(ceny poglądowe)

5. Więcej informacji na temat transakcji pozwala nam ujrzeć zakładka “Info”. Warto zauważyć, że kontrakt zawierany na zakup Bitcoina wykonywany jest przy dźwigni 1:2. Oznacza to, że wystarczy posiadać 50% depozyt do wykonania transakcji, a zmiana instrumentu daje dwukrotny zysk lub stratę.

To wszystko! Jak widać, zakup kontraktów CFD na Bitcoina z wykorzystaniem Plus500 jest dość intuicyjny. Warto skorzystać z platformy Plus500, by w szybki sposób kupować i sprzedawać CFD na Bitcoin, a także inne instrumenty, między innymi kontrakty na ropę naftową, złoto czy akcje spółek giełdowych.

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Nie czekaj! Handluj z Plus500 już dziś!


Platforma Plus500 zapewne doskonale znana jest każdemu traderowi. Bogata oferta ponad 2,2 tys. instrumentów finansowych z szeregu różnorodnych klas aktywów zadowoli nawet najbardziej wymagających traderów. Umiejętnie zaprojektowany system umożliwia dostęp do światowych rynków klientom z ponad 50 krajów świata.

Plus500

Wartość rynkowa Plus500 przekracza już obecnie 1,559 miliarda brytyjskich funtów, czyli ponad 7,5 miliarda złotych. To w gruncie rzeczy tyle samo co polski mBank i niemal 4 razy więcej niż XTB, co świadczy o rozmiarze i randze brokera Plus500.


Nie pozostaje nic innego, jak samemu spróbować tradingu poprzez platformę Plus500.

Poniżej znajduje się lista artykułów, które mogą pomóc z innymi problemami i odpowiedzieć na pytania związane z platformą:
Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here