Naga MarketsJak kupić akcje CD Projekt w Plus500?Akcje CD Projekt są obecnie na ustach wszystkich z uwagi na premierę długo oczekiwanej gry Cyberpunk 2077 ze stajni największego polskiego studia gamingowego. Gra okazała się naprawdę dobra, pomimo sporej ilości bugów i glitchy, których niestety nie usunął w pełni patch opublikowany tuż po wydaniu gry.

Już teraz wiadomo, że gra pobiła rekord liczby zakupionych egzemplarzy poprzez preordery osiągając wynik 8 mln sztuk i przebijając królujące do tej pory w tej kategorii Grand Theft Auto V z rezutatem 7,1 mln.

Te artykuły również Cię zainteresują
CD Projekt poinformował także, że już pierwszego dnia po premierze nakłady finansowe na wyprodukowanie oraz marketing gry w pełni się zwróciły.

Zatem, być może obecna obniżka kursu akcji może okazać się dobrą okazją inwestycyjną. Akcje CD Projekt w prosty i wygodny sposób zakupić można poprzez platformę Plus500. Jak tego dokonać, dowiedzieć można się z tego artykułu.

Jak kupić akcje CD Projekt w Plus500?

Jeśli już założyliśmy konto w platformie oraz dodaliśmy na nie środki, wystarczy, że odnajdziemy sekcję przeznaczoną akcjom z polskiej giełdy.

1. Po zalogowaniu, naszym oczom powinno ukazać się główne okno platformy. Tak naprawdę, już z tego miejsca mamy możliwość zakupu akcji CD Projekt, z uwagi, że jest to obecnie jeden z najczęściej kupowanych instrumentów na platformie Plus500 przez polskich użytkowników.

2. Jeśli jednak interesuje nas zakup także innych spółek z polskiego parkietu, to po lewej stronie w kolumnie z listą kategorii instrumentów, należy odnaleźć zakładką “Akcje”. W niej, nieco niżej, powinien znajdować się napis “Polska”. Po wybraniu go, przejdziemy do listy dostępnych akcji polskich spółek.3. Naszym oczom ukazała się lista akcji polskich spółek. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym elementom związanym z handlem danym instrumentem.

  • Zmiana – pokazuje o ile w dzisiejszej sesji bieżąca cena zmieniła się od ceny otwarcia
  • Sprzedaj i Kup – ceny, po których można w danej chwili zakupić bądź sprzedać akcje
  • Wysoki/niski – najwyższa i najniższa cena, po której dane akcje byłaysprzedawane bądź kupowane danego dnia
  • Ikona gwiazdki – dodanie instrumentu do ulubionych
  • Ikona dzwonka – ustawienie powiadomienia dotyczącego akcji
  • Ikona informacji – otwiera okienko informacji o akcjach

4. Interesuje nas zakup akcji CD Projekt. Aby tego dokonać, w odpowiadającym tej spółce pasku, wybierzmy opcję “Kup”.

5. Po prawej stronie powinno pojawić się okno z opcjami zakupu. Spójrzmy na kolejne ustawienia i opcje, które możemy wybrać.

  • Akcje – liczba akcji, które chcemy zakupić. Możliwy jest zakup dziesiętnych części akcji
  • Zamknij z zyskiem/stratą – czyli Stop Limit oraz Stop Loss. Pozwala na automatyczne zamknięcie pozycji, gdy cena osiągnie dany poziom
  • Zaawansowane – ujawnia dodatkowo opcje, takie jak Zlecenie stop kroczący, które jest rozwiniętym w działaniu Stop Lossem, który podąża wraz ze wzrostem ceny oraz Kup, gdy kurs wynosi, które jest zleceniem zakupu po określonej cenie
  • Info – pokazuje więcej opcji o depozycie, kosztach finansowania oraz o sesjach handlowych. Bardzo ważnymi informacjami jest dźwignia, która w przypadku akcji wynosi 1:1, czyli de facto, dźwigni w tym przypadku nie ma. Więcej o dźwigni, przeczytać można tutaj.

 

To wszystko! Jak widać, zakup akcji CD Projekt z wykorzystaniem Plus500 jest naprawdę banalnie prosty i błyskawiczny.

Warto skorzystać z platformy Plus500, by wygodny sposób kupować i sprzedawać akcje polskich spółek, ale także złoto, kryptowaluty lub akcje znanych zagranicznych firm, w tym Tesli!

CHCĘ WYPRÓBOWAĆ PLAFTORMĘ PLUS500

Nie czekaj! Handluj z Plus500 już dziś!


Platforma Plus500 zapewne doskonale znana jest każdemu traderowi. Bogata oferta ponad 2,2 tys. instrumentów finansowych z szeregu różnorodnych klas aktywów zadowoli nawet najbardziej wymagających traderów. Umiejętnie zaprojektowany system umożliwia dostęp do światowych rynków klientom z ponad 50 krajów świata.

Plus500 jest światowej klasy, renomowanym i jednym z największych brokerów CFD online na świecie. Platforma powstała w 2008, a swój debiut zaliczyła na londyńskim parkiecie już w 2013 roku, dzięki czemu z miejsca znalazła się w gronie 250 największych spółek notowanych na London Stock Exchange.

Plus500

Wartość rynkowa Plus500 przekracza już obecnie 1,559 miliarda brytyjskich funtów, czyli ponad 7,5 miliarda złotych. To w gruncie rzeczy tyle samo co polski mBank i niemal 4 razy więcej niż XTB, co świadczy o rozmiarze i randze brokera Plus500.


Nie pozostaje nic innego, jak samemu spróbować tradingu poprzez platformę Plus500.

Poniżej znajduje się lista artykułów, które mogą pomóc z innymi problemami i odpowiedzieć na pytania związane z platformą:


Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 76,4% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here