Naga Markets

Świece japońskie są swego rodzaju alfabetem tradera. Analizując ich kształt i układy oraz poziomy, na których się pojawiają spekulanci, traderzy i inwestorzy czytają wykresy. Niektórzy zwykli mawiać, że analiza wykresu jest wystarczająca, gdyż cena odzwierciedla wszystko, co dotyczy danego instrumentu finansowego. Czy na pewno?

  • Webinar odbędzie się już dziś, tj. we wtorek, 18 października 2022 roku, o godzinie 20:00
  • Każda zapisana osoba otrzyma dostęp do nagrania
  • Zarejestruj się w tym miejscu: LINK

Nauka czytania wykresów na żywym rynku

Cena zawiera w sobie sentyment inwestorów oraz ich reakcje na najważniejsze wydarzenia mające wpływ na kształtowanie się trendów. Wiele mówi się o tym, jak poprawnie wyznaczać poziomy wsparcia i oporu, na co zwrócić uwagę podczas kreślenia linii trendu, czy jak interpretować poszczególne wskaźniki i oscylatory.

Okazuje się jednak, że od teorii do praktyki jest daleka droga i osoba, która poświęci dziesiątki godzin na zdobywaniu wiedzy, lecz nie poświęci ani jednej godziny na praktykowaniu tego, czego się nauczyła, wciąż będzie w punkcie wyjścia.

Z tego właśnie powodu, zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się już dziś, tj. we wtorek, 18 października 2022 r. o godzinie 20:00. W trakcie tego spotkania odsuniemy na bok teorię i pokażemy jak wykonać analizę wykresu w praktyce.

Biorę udział!

Całe spotkanie przeprowadzone zostanie bezpośrednio na platformie transakcyjnej MT4. Podczas szkolenia prowadzący wykona krok po kroku analizę najpopularniejszych instrumentów finansowych oraz rynków zaproponowanych bezpośrednio przez uczestników spotkania.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułEUR/USD pozostanie w fazie konsolidacji – prognozuje OCBC
Następny artykułKapitalizacja rynkowa USDC mocno spada. Co dalej ze stablecoinem?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here