Naga MarketsŚwiece japońskie są swego rodzaju alfabetem tradera. Analizując ich kształt i układy oraz poziomy, na których się pojawiają spekulanci, traderzy i inwestorzy czytają wykresy. Niektórzy zwykli mawiać, że analiza wykresu jest wystarczająca, gdyż cena odzwierciedla wszystko, co dotyczy danego instrumentu finansowego. Czy na pewno?

Nauka czytania wykresów na żywym rynku

Cena zawiera w sobie sentyment inwestorów oraz ich reakcje na najważniejsze wydarzenia mające wpływ na kształtowanie się trendów. Wiele mówi się o tym, jak poprawnie wyznaczać poziomy wsparcia i oporu, na co zwrócić uwagę podczas kreślenia linii trendu, czy jak interpretować poszczególne wskaźniki i oscylatory.Okazuje się jednak, że od teorii do praktyki jest daleka droga i osoba, która poświęci dziesiątki godzin na zdobywaniu wiedzy, lecz nie poświęci ani jednej godziny na praktykowaniu tego, czego się nauczyła, wciąż będzie w punkcie wyjścia.

Z tego właśnie powodu, zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się już w najbliższą środę, 24 listopada 2021 r. o godzinie 18:00. W trakcie tego spotkania odsuniemy na bok teorię i pokażemy jak wykonać analizę wykresu w praktyce.

Biorę udział!

Całe spotkanie przeprowadzone zostanie bezpośrednio na platformie transakcyjnej MT4. Podczas szkolenia prowadzący wykona krok po kroku analizę najpopularniejszych instrumentów finansowych oraz rynków zaproponowanych bezpośrednio przez uczestników∑ spotkania.Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlok po 22 – 23 listopada 2021: EUR/USD, XAU/USD
Następny artykułPożyczki od ręki – chwilówki dla każdego!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here