Naga MarketsNa łamach programu „Gość Dnia” w Comparic24.TV Krzysztof Kamiński rozmawiał ze znanym w polskiej branży inwestycyjnej Traderem21. Zahaczono m.in. o rolę banków centralnych w globalnej gospodarce oraz zwrócono uwagę na niezawodny wskaźnik zwiastujący recesję. W programie powiedziano także w jaki sposób należy się przygotować do recesji, co obecnie stanowi największe zagrożenie dla stabilności świata finansowego, co zmieniło się od ostatniego kryzysu czy też jak na tle krajów zachodnich wypada polska gospodarka. No i przede wszystkim – co jest przyczyną słabej kondycji polskiej giełdy? Więcej dowiesz się oglądając cały program!


Jeżeli na rynkach dochodzi do paniki, to z naszego regionu inwestorzy uciekną jeszcze szybciej

Jeżeli to jest przykładowo osoba, która ma kilka akcji albo kilka złotych monet i jednocześnie wisi nad nim znaczny kredyt, to przede wszystkim powinna sobie załatwić jakiś bufor bezpieczeństwa, więcej oszczędności na przykład denominowanych w franku. Frank oraz dolar to są dwie waluty tylu safe haven, które zyskują najsilniej podczas spowolnienia gospodarczego. Do nich po prostu napływa kapitał. Jest jeszcze jen ale o jenie nie ma sensu mówić ze względu na to, że Bank Centralny Japonii robi tyle dziwnych rzeczy, żeby po prostu powstrzymać wzrost kursu jena, dlatego ja osobiście wolę te dwie waluty – oznajmił gość programu.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here