Naga MarketsW jaki sposób „przeciętny Kowalski” może kupować/sprzedawać sztabki złota czy srebra? Gościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest popularny w branży inwestycyjnej Trader21. W rozmowie poruszono wątek możliwych sposobów handlu metalami szlachetnymi. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Handel na rynku metali szlachetnych może wydawać się prosta czynnością. Natomiast po drodze, dla tych, którzy są zainteresowani taką inwestycja staje kilka wyzwań – jakich?
  • Jak zweryfikować czy mamy do czynienia z prawdziwym kruszcem, czy może z podróbką?
  • Dlaczego Trader21 zdecydował się na uruchomienie giełdy, która umożliwia nabywanie oraz zbywanie kruszców, takich jak złoto, srebro, platyna, czy pallad?

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here