Naga MarketsW jaki sposób „przeciętny Kowalski” może kupować/sprzedawać sztabki złota czy srebra? Gościem Krzysztofa Kamińskiego na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV jest popularny w branży inwestycyjnej Trader21. W rozmowie poruszono wątek możliwych sposobów handlu metalami szlachetnymi. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Handel na rynku metali szlachetnych może wydawać się prosta czynnością. Natomiast po drodze, dla tych, którzy są zainteresowani taką inwestycja staje kilka wyzwań – jakich?
  • Jak zweryfikować czy mamy do czynienia z prawdziwym kruszcem, czy może z podróbką?
  • Dlaczego Trader21 zdecydował się na uruchomienie giełdy, która umożliwia nabywanie oraz zbywanie kruszców, takich jak złoto, srebro, platyna, czy pallad?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here