Naga Markets

Co tak naprawdę rusza rynkami? Co jest pierwotną przyczyną zmian w poziomie popytu i podaży na daną walutę? Nie jest to technika, choć ta bez wątpienia jest na rynkach finansowych bardzo ważna. Jednak na poniedziałkowym spotkaniu organizowanym przez naszą redakcję we współpracy z brokerem XM skupimy się na wydarzeniach fundamentalnych i ich wpływie na nasz trading.

  • Wydarzenia makroekonomiczne to jedne z najważniejszych elementów, które przyciągają uwagę większości inwestorów niezależnie od ich preferencji, co do okresu czy stylu inwestowania
  • Weź udział w webinarze o danych makroekonomicznych w poniedziałek, 4 lipca 2022 roku o godzinie 20:00. Spotkanie poprowadzi Arkadiusz Jóźwiak

Kalendarz makro i inwestowanie podczas danych

Najważniejsze dane i wydarzenia makroekonomiczne w większości przypadków powodują zwiększoną zmienność na rynku, a w wielu przypadkach mogą być początkiem dłuższych trendów. Dlatego też kalendarze makroekonomiczne, gdzie znajduje się pełne zestawienie danych mających wpływ na rynki finansowe, są jednymi z podstawowych narzędzi profesjonalnych inwestorów.Na tym spotkaniu zostaniesz wprowadzony w tematykę danych makroekonomicznych oraz wydarzeń fundamentalnych. Dlaczego są ważne w tradingu i jak do nich podejść, by nie narazić się na straty? Dane makroekonomiczne wprowadzają wiele zamieszania w umysłach traderów, a ich błędna interpretacja lub pochopne decyzje inwestycyjne na nich oparte mogą doprowadzić do strat.

Podczas tego spotkania poznasz rodzaje danych, a także możliwe zachowania rynku. Dowiesz się także kiedy i dlaczego warto zwracać uwagę i jak interpretować te dane oraz wydarzenia fundamentalne.

Tematyka:

  • Podstawy kalendarza makroekonomicznego
  • Interpretacja danych i wartości odczytów
  • Przełożenie odczytów na cenę
  • Co robić, a czego nie robić podczas publikacji

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here