Naga Marketslogo-societe-generale-1Jutrzejsze oświadczenie FOMC oraz czwartkowy odczyt PKB – tym raczy nas dzisiejsza rekomendacja walutowa od Societe Generale. Jak handlować EUR/USD w takich warunkach? Odpowiedź poniżej.


Ogólny obraz jest na tyle niewyraźny, że przepływy kapitałowe pod koniec miesiąca i spekulacyjne ruchy tuż przed FOMC będą królować w tym tygodniu na rynkach – ostrzega SocGen. Rentowności dziesięciolatek EUR/USD wciąż pozostają w dotychczasowym zakresie, jednocześnie spready dwulatek zaczęły powoli wzrastać – zauważa Societe Generale – potwierdzając tym samym ostatnie ruchy samego EUR/USD.

z18

Prawdopodobnie nikt (włącznie z nami) – przekonuje SocGen – nie oczekuje fajerwerków po środowym sprawozdaniu ze spotkania FOMC. Raczej doczekamy się kolejnego przemówienia z głównym naciskiem skierowanym w stronę “decyzji zależnych od danych makroekonomicznych”, dlatego na większe ruchy należy poczekać do czwartkowej publikacji raportu na temat amerykańskiego PKB. Zdaniem Societe, następne trzy dni będą wspierać kupujących USD i warto podłączyć się pod ten ruch sprzedając EUR/USD przy głębszych rajdach na północ.

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here