Naga MarketsTFE 1Kolejna odsłona cyklu edukacyjnego dotyczącego teorii fal Elliotta. Jak działają Fale Eliotta i jak z nich korzystać? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.


Analiza fal Elliotta bazuje na teorii fal Elliotta, która mówi, że nastroje inwestorów są prawdziwą siłą napędową rynku akcji.

Robert Prechter, założyciel Elliott Wave International, wyjaśnia: „Teoria fal jest katalogiem dróg, które przechodzi zbiorowość przechodząc od dołka związanego ze skrajnym pesymizmem do zwyżki łączonej ze skrajnym optymizmem. Jest to opis procesu, jaki przechodzi istota ludzka, będąca częścią inwestującej zbiorowości, żeby zmienić emocje związane z hossą, na te związane z bessą. Ponieważ człowiek nie zmienia się szybko, to droga, jaką przebywa od skrajnego pesymizmu do skrajnego optymizmu i z powrotem, pozostaje bez zmian, bez względu na nowe i zewnętrzne wydarzenia.”

Dlatego, elementem analizy fal Elliotta jest odszyfrowywanie nastrojów zbiorowości ludzkiej poprzez badanie struktury fal rozwijających się na różnych rynkach akcji. Pracownicy Elliott Wave International używają analizy fal Elliotta do wszystkich głównych światowych indeksów, dlatego jesteśmy pewni, że możemy oszacować, kiedy nastroje inwestora wchodzą w trend.

Żeby korzystać z analizy fal Elliotta, trzeba zapoznać się z teorią fal Elliotta. Teoria fal Elliota umożliwia poprawne odszyfrowanie struktur falowych rozwijających się na każdym rynku akcji a potem prognozowanie, jakie struktury falowe mogą pojawić się, jako następne.

Po każdej unikalnej strukturze Elliotta, następują kolejne charakterystyczne struktury. Ostatecznie, analiza tych struktur pozwala analitykom przewidzieć, co może się stać w najbliższej przyszłości i co jeszcze ważniejsze, co się nie stanie.

Większość nowych użytkowników teorii Elliotta uważa, że nasza strona Club EWI homepage jest najlepszym źródłem informacji, pozwalającym na dobry start w teorii fal.

Analiza fal Elliotta wymaga cierpliwości i pracowitości, ale jest łatwa do stosowania, a my pomożemy ci zacząć.


Artykuł pochodzi z największego na świecie serwisu analizy technicznej został udostępniony dzięki współpracy Elliott Wave International & Infoinwestor.pl.

Rozwinięciem Tematyki będzie Wykład Michaela Maddena z Elliott Wave International (tłumaczony na język polski) podczas konferencji FxCuffs 2016 oraz Warsztatów na temat

“HOW TO MAXIMIZE YOUR FOREX TRADING SUCCESS USING THE ELLIOTT WAVE MODEL”

Biorę udział w FxCuffs

 Aby wziąć udział w FxCuffs 2016 i warsztatach Michaela Maddena

wybierz BILET GOLD i skorzystaj z 30% zniżki

(kod rabatowy:    warsztaty30    )tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here