Naga Markets

Jak aktualnie handlować na parze EUR/USD? Już w środę kolejny „Impuls giełdowy”W środowym webinarze Łukasz Zembik przeanalizuje sytuację eurodolara oraz opowie na jakie dane szczególnie warto zwracać uwagę.

TMS Brokers zaprasza na darmowy webinar

„Impuls giełdowy” to cykl darmowych webinarów, w którym analitycy Domu Maklerskiego OANDA TMS Brokers w trudnych dla gospodarki czasach wychodzą naprzeciw potrzebom zainteresowanych wydarzeniami rynkowymi oraz porządkują natłok informacji w wygodnej i praktycznej formie. Spotkania online odbywają się co środę o godz. 18:00.

W tym tygodniu Łukasz Zembik, Dyrektor Departamentu Analiz i Edukacji oraz trader z 10-letnim doświadczeniem, przyjrzy się najpopularniejszej parze walutowej.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

Ekspert OANDA TMS Brokers opowie o tym, dlaczego dolar osłabił się w ostatnich dniach, jaki związek ma decyzja o stopach procentowych w USA z notowaniami EUR/USD oraz czego można spodziewać się pod koniec roku.

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułBitcoin zboczył z kursu wyznaczonego przez model S2F. BTC ustanawia ponury rekord
Następny artykuł„Mrożenie” cen gazu – recepta na kryzys czy ślepy zaułek?
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here