Naga Markets“Artyści rynków” to zapis rozmów, które w 2017 roku wydane zostały w Australii w formie nagrań audio (podcastów). Z kolei na początku roku 2018 roku, za sprawą warszawskiego oddziału , rozmowy doczekały się polskiej wersji.

Rozmówcy głównego analityka rynkowego CMC Markets w Sydney, Michaela McCarthy’ego, opowiadają o swoich zmaganiach z rynkiem i własnymi słabościami, a także o najbardziej spektakularnych osiągnięciach i największych porażkach. Ich historie, pokazujące kulisy działania sław świata finansów, mogą być dla czytelników inspiracją.

Jack Schwager – Stwórz własny styl tradingu

Jack Schwager był piątym rozmówcą Michaela McCarthy’ego w książce “Artyści rynków” (dostępnej na maklerska.pl). W świecie tradingu, Jack jest bardzo znaną osobistością, a wszystko dzięki serii książek pt. Czarodzieje Rynku, które stanowiły inspiracja dla wielu traderów oraz inwestorów.

W przeprowadzonym wywiadzie Jack obala mit, że jego książki można traktować jako poradniki. Argumentuje przy tym, ze najlepsi traderzy świata nie kopiowali innych, lecz wypracowali własny styl i techniki zawierania transakcji. Opowiada też jak wypracować ten styl, a także dlaczego nie powinno się negować zarówno analizy technicznej jak i fundamentalnej tylko dlatego, że być może nie sprawdza się w twoim przypadku.

Warto przypomnieć, że Jack Schwager odwiedził Polskę w 2015-roku podczas konferencji FxCuffs, na której przeprowadził cieszący się ogromnym zainteresowaniem wykład pt. “Błędne przekonania inwestorów”.

Poniżej znajdziesz nagranie audio rozmowy z Schwagerem. Jeśli natomiast chciałbyś otrzymać książkę “Artyści rynków”, doczytaj artykuł do końca i weź udział w konkursie.

Wygraj egzemplarz książki Artyści rynków!

Zdobądź dla siebie egzemplarz książki “Artyści rynków” wydany w ładnej, twardej oprawie na kredowym papierze, biorąc udział w konkursie.

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że w komentarzu pod tym artykułem odpowiesz na pytanie:

Jakie podejście stosuje Jack Schwager: fundamentalne czy techniczne?

Pamiętaj, by przy wpisywaniu komentarza na portalu wprowadzić prawidłowy adres e-mail*. W przeciwnym razie nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować, w celu ustalenia adresu do wysyłki książki.

Po jednym egzemplarzu książki wygrają dwie pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku jeśli zwycięzca nie odpowie na maila / wiadomość na FB w ciągu 4 dni kalendarzowych, nagroda książkowa trafia do kolejnej osoby, która najszybciej odpowiedziała na pytanie.

nie ma konieczności podawania maila w przypadku komentarzy na Facebooku, należy jednak wtedy śledzić czy Twój komentarz okazał się zwycięski i odezwać do nas poprzez wiadomość na FB.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here