Naga MarketsSzacowana liczba lokali, które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej J.W. Construction Holding za I kwartał 2020 r. wynosi ok. 30 sztuk wobec 266 lokali rok wcześniej, podała spółka.

“Liczba zawartych w I kw. 2020 r. umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) oraz płatnych rezerwacji przez wszystkie spółki z grupy kapitałowej emitenta wyniosła 210 szt. Szacowana liczba lokali które zostaną rozpoznane w przychodach grupy kapitałowej emitenta za I kw. 2020 r. wynosi ok. 30 sztuk, co wynika z harmonogramów realizowanych inwestycji” – czytamy w komunikacie.

W I kw. 2019 r. liczba zawartych umów deweloperskich, przedwstępnych umów sprzedaży (tzn. dotyczących zakończonych inwestycji, umów z innymi podmiotami niż klienci indywidualni oraz lokali usługowych) wynosiła 280 szt., a liczba lokali które zostały rozpoznane w przychodach grupy za I kw. 2019 r. wyniosła 266 sztuk.

Przedstawione informacje mogą różnić się od danych ostatecznych, które zostaną przedstawione podczas publikacji raportu za I kw. 2020 r., podano także.

Źródło: ISBNews


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Sytuacja na wykresie:

Na wykresie widać słabość spółki, która odstawała nieco od czołówki w czasie hossy na rynku nieruchomości. Obecnie kurs spada w kierunku linii trendu, a jej wybicie może skutkować powrotem na dołek z ubiegłego roku.

Czytaj także: GPW w ciągu 5 lat będzie liderem wzrostów w Europie, twierdzi Trader21Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here