Naga MarketsJ.W. Construction wprowadził do oferty 191 lokali w ramach II etapu os. HorizonWarszawa, 06.10.2021 (ISBnews) – J.W. Construction wprowadził do sprzedaży 191 mieszkań w ramach drugiego etapu osiedla Horizon w Gdańsku, podała spółka. W tym etapie powstanie łącznie 629 mieszkań o powierzchni od 26 do 98 m2. Budowę rozpoczęto w marcu tego roku, a jej zakończenie nastąpi za niespełna dwa lata.

„Mieszkania w tej inwestycji sprzedajemy niemal 'od ręki’. Oprócz popytu inwestycyjnego, za sprawą między innymi poluzowania kryteriów udzielania kredytów mieszkaniowych, obserwujemy duże zainteresowanie klientów zakupem mieszkań na własne potrzeby. Bardzo nas cieszy, że klientom podoba się ten projekt. Z siedemnastopiętrowego budynku, który właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży, roztacza się piękny widok na panoramę miasta i zatokę. Łącznie zaprojektowaliśmy tu 191 lokali. Mieszkanie 1-, 2- lub 3-pokojowe o powierzchni od 32 do 57 m2 można kupić już teraz” – powiedziała dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.Partery budynków w Osiedlu Horizon przeznaczone są na lokale usługowe, łącznie będzie ich 9, podano także.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH zadebiutował na GPW w 2007 r. i został wycofany z obroty na giełdzie z dniem 1 października 2021 r.

(ISBnews)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here