Naga MarketsJ.W. Construction wprowadził do oferty 110 lokali na Os. Kościuszki w ChorzowieJ.W. Construction Holding wprowadził do sprzedaży 110 mieszkań w ramach I etapu chorzowskiego Osiedla Kościuszki w Metropolii Silesia, podała spółka. Docelowo powstanie tu 256 mieszkań o powierzchni od 25,75 do 82,65 m2.

J.W. Construction Holding wprowadził do sprzedaży 110 mieszkań

“Od kilku lat Chorzów notuje dodatnie saldo migracji wewnętrznej, co świadczy o jego atrakcyjności przyciągającej nowych mieszkańców. Atutem Osiedla Kościuszki jest nowoczesna architektura i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania z dużymi balkonami. W projekcie wykorzystane są najnowsze technologie i użyte szlachetne materiały wykończeniowe. Jestem przekonana, że nasza inwestycja będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem. W pierwszym etapie budowy osiedla powstanie 110 mieszkań. Mamy już pozwolenie na budowę. Rozpoczynamy ją w  czerwcu” – powiedziała dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Osiedle Kościuszki będzie składać się z sześciu budynków – dwóch: sześcio- i siedmiokondygnacyjnego typu korytarzowego i czterech małych budynków punktowych. W pierwszym etapie, który właśnie trafił do przedsprzedaży, w dwóch budynkach powstanie 110 mieszkań o metrażach od 28 do 74 m2.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here