Naga MarketsJ.W.Construction rozpoczął przedsprzedaż 629 mieszkań w gdańskim Osiedlu HorizonJ.W. Construction rozpoczął przedsprzedaż 629 mieszkań w inwestycji Osiedle Horizon przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku, podała spółka. Osiedle będzie budowane w dwóch etapach.

J.W. Construction wybrało najbardziej perspektywiczną dzielnicę miasta

“W ofercie J.W. Construction znajdzie się łącznie 629 mieszkań o powierzchni od 26 do 98 m2 o funkcjonalnych układach i podwyższonym standardzie. Każde z mieszkań będzie miało balkon, loggię lub taras” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Na parterze znajdzie się 9 lokali usługowych, a w podziemiach garaże. W hali garażowej i na terenie osiedla będą wydzielone miejsca na rowery.

“Jesteśmy na rynku od 27 lat, od kilkunastu w Trójmieście, ale inwestycję w Gdańsku realizujemy po raz pierwszy. Wybraliśmy Letnicę, bo naszym zdaniem jest najbardziej perspektywiczną dzielnicą miasta. Wierzymy, że Osiedle Horizon będzie idealnym miejscem do mieszkania. Z uwagi nie tylko na świetną lokalizację, ale także wysoki standard. Wykorzystanie najnowszych technologii, użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków, czynią tę inwestycję wyjątkową – powiedziała dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Małgorzata Ostrowska, cytowana w komunikacie.

J.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe. JWCH jest notowany na GPW od 2007 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here