Naga MarketsJ.W. Construction Holding to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych i generalny wykonawca większości własnych inwestycji.

jwc
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas sesji z minionego piątku o około 10% przy mocno podwyższonych obrotach. Powodem nagłej zwyżki okazała się być informacja o planowanym skupie akcji własnych. Spółka zamierza przystąpić do skupywania akcji w ilości do 11 milionów sztuk po cenie 2,70 zł. Kurs bardzo szybko osiągnął właśnie taki poziom. Program będzie realizowany poprzez zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji spółki w transakcjach poza rynkiem regulowanym. Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów to 8 kwietnia, termin zakończenia zapisów to 18 kwietnia 2019 roku. Na wykresie mamy próbę zainicjowania drugiego impulsu wzrostowego w tym roku. Nagła zwyżka z początku roku wywindowała kurs o ponad 60% w bardzo krótkim czasie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Zobacz również: Zapiski giełdowego spekulanta: Grupa Kęty – poprawia wyniki, notowania nadal blisko kluczowego wsparcia

Ten Square Games to jeden z największych w Polsce producentów i wydawców gier mobilnych oraz przeglądarkowych.

tensquaregames
źródło xStation 5

Spółka notuje niezwykle udany okres, w którym od połowy lutego cena i obroty systematycznie wzrastają. Podobnie było podczas ubiegłego tygodnia, kiedy wszystkie pięć sesji odbyło się przy wzmożonej aktywności inwestorów. W piątek akcje drożały o niemal 5%, przekraczając barierę 120 zł. Patrząc na wykres, wydaje się, że kurs powinien niebawem sięgnąć historycznego maksimum przy 127,60 zł. Dobra sytuacja na szerokim rynku oraz w branży gier, a także świetne informacje ze spółki sprawiają, że taki scenariusz zdaje się być tylko kwestia czasu. W piątek spółka dostarczyła argumentów za dalszym wzrostem notowań, w postaci wyników za pierwszy kwartał. Ze wstępnych szacunków wynika, że spółka miała w tym czasie 45,2 mln zł przychodów, co oznacza wzrost o 213% w skali roku oraz o 8,7% w ujęciu kwartalnym. Pod względem przychodów jest to najlepszy kwartał w historii firmy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here